Suite Villa The Most

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Suite Villa The Most ligt in Awaji. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel van Sumoto en Museum ter Nagedachtenis van Sun Yat-Sen. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Nijigen No Mori-park en Awaji Greenhouse een bezoekje brengen. Flower sazaki en Awaji World Park Onokoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Awaji
Kaart
1189-3 Kamaguchi, Awaji, Hyogo Prefecture, 659-0013

In de buurt

  • Museum voor Kattenkunst van Nakahama Minoru in Awaji
    10 min. rijden - 5.5 km
  • Internationaal Conferentiecentrum Awaji Yumebutai
    16 min. rijden - 10.6 km
  • Nationaal Overheidspark Akashi Kaikyo
    16 min. rijden - 11.8 km
  • Prefectural Awajishima Park
    16 min. rijden - 10.9 km
  • Nijigen No Mori-park
    19 min. rijden - 11.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Kobe Sanyo-Tarumi - 31 min. rijden
  • Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 129 min. rijden

Restaurants

  • 台南家Tainan House
    18 min. wandelen
  • 回転寿司 金太郎 東浦店
    8 min. rijden
  • ホシノカジツエン Bloom
    9 min. rijden
  • 焼肉力
    8 min. rijden
  • Plants Cafe コハルビヨリ
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Suite Villa The Most

Hoogtepunten van de accommodatie
Suite Villa The Most heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Suite Villa The Most?

Dit hotel in Awaji ligt op 10 km afstand van Museum voor Kattenkunst van Nakahama Minoru in Awaji, Yama-kunstmuseum Kakuya Oishi en Internationaal Conferentiecentrum Awaji Yumebutai. Ook Prefectural Awajishima Park en Awaji Greenhouse liggen op 10 km afstand.