Awaji Riverside Terrace in Shizuki
Fotogalerie voor Awaji Riverside Terrace in Shizuki





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

780-12 Shizuki, Awaji, Hyogo Prefecture, 656-2131
In de buurt
Rengeji-tempel11 min. rijden - 6.1 km
Kasteel van Sumoto23 min. rijden - 18.0 km
Takataya Kahei-park25 min. rijden - 15.8 km- Awaji World Park Onokoro5 min. rijden - 2.7 km
- Izanagi-heiligdom8 min. rijden - 6.9 km
Lokaal vervoer
- Station Kobe Sanyo-Tarumi - 38 min. rijden
- Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 131 min. rijden
Restaurants
- 石挽そば 丸中18 min. wandelen
- TAKAMURA COFFEE ROASTERS3 min. rijden
- すし屋 亙(のぶ)11 min. wandelen
- マクドナルド イオン淡路店3 min. rijden
- コメダ珈琲店15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Awaji Riverside Terrace in Shizuki
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Route Inn Kato
Hotel Route Inn Kato
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 43 beoordelingen
De prijs is € 84
1 apr - 2 apr
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.








