"Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi
Fully equipped, air-conditioned apartments. Ideally located near downtown (a 10-minute walk from the city walls). From here, you’ll have easy access (a 3-minute walk) to local shops—including a grocery store, two pharmacies, and a bakery—as well as to all the city’s historic and cultural sites, without needing to use your car. It’s just a 15-minute walk to the pedestrian zone, with its charming restaurants, all the way to the Place de l’Horloge—"the heart of the city."
deze villa bevindt zich in Rocade Nord, een wijk in Avignon, en ligt nabij pretparken. Halles d'Avignon en Marché Paysan de Châteaurenard zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parc naturel régional du Luberon en Parc naturel régional des Alpilles verkennen. Grande Roue Avignon en Epicurium zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Avignon
Zijn huisdieren welkom bij "Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij "Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat "Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi?
Deze villa ligt in Rocade Nord, op 15 minuten wandelen van Chapelle des Pénitents Gris, Rue des Teinturiers en Parc de l'Abbaye Saint-Ruf. Ook Rue de la République en Temple Saint Martial liggen op 2 km afstand. Station Avignon-Centre ligt op 16 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over "Le Rouge" T2 Climatisé Près Centre Ville Avec Terrasse Extérieure/parking/wifi
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 16 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
gino f.
29 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Parfait pour un festival réussi.
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 jul 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Comme chez soi
Très fonctionnelle, accueillante et chaleureuse.
14 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pete A.
12 okt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay close to Avignon centre
Lovely well-equipped apartment within easy walking distance of Avignon centre, private parking, nice outside seating area
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
kelly l.
11 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place and excellent hosts
Everything was clean,well stocked and in perfect order! Owners were so helpful, welcoming and friendly. We highly recommend!!
5 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
marianne d.
28 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Splendid place to stay!
Very nice, clean, quiet, handsome apartment!
Discrete, attentive and correct hosts!
The proper little garden (sun as well as shadow) is really a place to eat, to rest...
Not too far from the center and Avignon central station.
I recommand!
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bob B.
30 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent, clean, accessible and quiet place to stay
As advertised.
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sheila K.
18 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
le Rouge
Property very comfortable and clean. Well equipped kitchen and sitting room. Good sized bedroom. Stephane and Isabelle were most helpful.
(Always check out opening times for the market, museums, shops and restaurants.)
9 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jan C.
13 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice place to stay
Property is nice and the hosts are on site and able to help with directions and suggestions. The location is pretty good, but it's a bit of a walk to any restaurants. We solved this by getting food at a market and using their terrace for a couple of dinners. One alert, there are no USB ports in the house, so make sure you have an adapter to keep your phone charged. We were very pleased with the property.
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Giorgio T.
12 aug 2022
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect Location and well furnished pad
The location is just outside the walls of the city centre, a brisk 10min walk, you have parking at the property which make everything easier. The apartment is well equipped and the host are very polite and discrete but ready to help if needed. You have a little outside area, in the beautiful garden of the property, however I would recommend to spray yourself with anti-mosquito, they are ferocious. Some minor issues with the lighting but all and all very pleasant stay and host.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Thomas S.
13 mei 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Empehlenswertes Quartier
Sehr freundliche, unkomplizierte Vermieter - vielen Dank !!
App. chick, einwandfrei und neuwertig
Innenstadt zu Fuß erreichbar - noch besser wäre mit Fahrrad gewesen.
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
jean luc
12 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Très bien. Équipements de qualité. Parking privatif un must à Avignon.
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John P.
17 sep 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Quiet retreat.
Lovely warm welcome. Excellent place to stay for Avignon centre.
Loved all the facilities and many extras such as, bottle of wine and home made apricot jam.
We both throughly enjoyed our stay.
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Patrick A.
6 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Location paisible
Location très bien équipée pour un couple dans un endroit paisible. Nous avons particulièrement apprécié la climatisation. Par contre, il faut 15 à 20 minutes à pieds pour rejoindre la ville fortifiée et les commerces.
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Liz H.
27 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect for city break...and longer!
Stephane and Isabelle are wonderful hosts of this spacious property set with its private terrasse, it is very well equipped, modern and perfectly located for walking into the centre. Private parking is a huge bonus. Highly recommend.
14 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Veronica M.
11 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Modern and clean apartment
Only 20 minutes walk to the centre of Avignon. Very convenient for main sights and the station. Has air conditioning and secure parking.
7 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patrick R.
17 okt 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Séjour impec
Appart impeccable très bien équipé. Très fonctionnel. Propriétaire très gentil