Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
GUESTHOUSE CHIYOGAOKA
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over gratis parking. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een waterkoker en een rijstkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een videogameconsole en een rijstkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv
Videogameconsole
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie M010017173
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chiyogaoka Asahikawa
GUESTHOUSE CHIYOGAOKA Asahikawa
GUESTHOUSE CHIYOGAOKA Private vacation home
GUESTHOUSE CHIYOGAOKA Private vacation home Asahikawa
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Asahikawa. Bezoek Skidorp Canmore en Asahikawa Memorial Country Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal Park Daisetsuzan en Hokuseinookatenbo-park. Dierentuin van Asahiyama en Bloementuin Shikisai no Oka zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Asahikawa
24-470-10 Nishikagura 1 Sen, Asahikawa, Hokkaido, 078-8381
In de buurt
Hokuseinookatenbo-park
8 min. rijden - 8.9 km
Bloementuin Shikisai no Oka
17 min. rijden - 18.6 km
Wegstation Biei Okanokura
10 min. rijden - 10.6 km
Biei Stadhuis
12 min. rijden - 12.0 km
Sanai no Oka-park
13 min. rijden - 12.7 km
Lokaal vervoer
Station Nishinaka - 25 min. rijden
Asahikawa (AKJ) - 12 min. rijden
Restaurants
MILK STAND esperio
6 min. rijden
梅光軒
7 min. rijden
ごまそば 鶴喜 美瑛店
7 min. rijden
駅の見えるレストラン&カフェ KOERU
7 min. rijden
蕎麦 かぶら木
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij GUESTHOUSE CHIYOGAOKA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij GUESTHOUSE CHIYOGAOKA?
Vandaag, 1 mei 2026, kost een verblijf bij GUESTHOUSE CHIYOGAOKA van één nacht voor twee volwassenen op 6 mei 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij GUESTHOUSE CHIYOGAOKA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij GUESTHOUSE CHIYOGAOKA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat GUESTHOUSE CHIYOGAOKA?
Dit vakantiehuis in Asahikawa ligt op 10 km afstand van Hokuseinookatenbo-park, Wegstation Biei Okanokura en Biei Stadhuis. Ook Sanai no Oka-park en Higashikawa Town History Museum liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over GUESTHOUSE CHIYOGAOKA
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
The property needs a bit of work, especially the kitchen exhaust fan, it was oily and the bath water pressure needs work as well. The sofas needs to be replaced or removed as the wires are pocking. This property is very good if you have a large group or with small children and experience a Japanese House and Culture.
William
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
HONG XI
Reisde met familie
10 feb 2025
Positief: Comfort kamer
Quite a big house, there are three bedrooms and one toilet in second floor, and one bedroom, toilet, bathroom, kitchen in first floor. There is quick a lot of entertainment prepared for guests. The washing machine however is a little old and hard to fill with water.
HONG XI
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Jay
28 jan 2025
We were unable to sleep in one of the the upstairs rooms with beds because we were unable to start the kerosene heater
Jay
2 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Yoshie
Reisde met familie
27 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
호텔이나 료칸에서는 느낄 수 없었던, 또다른 종류의 편안함이 있었습니다. 1990년대, 어린 시절로 돌아가 마치 일본의 할아버지 집에 와 있는 느낌이었습니다.
만약 다음에 ski 여행을 온다면 꼭 다시 방문하고 싶습니다.
super clean and comfort place.
In this house, we can feel 90's air.(and I love it)
Youngbeom
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
さだお
28 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten