Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa El Granadero
Deze rookvrije villa beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Deze villa heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
In deze villa in Almunecar is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Keukeneiland
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2,5 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/GR/07804
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Almunecar. Bezoek Puerto Deportivo Marina del Este en Bodegas Calvente als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Burriana en Parque Ornitológico Loro Sexi. Acuario de Almuñécar en Parque Acuático AquaTropic zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Almunecar
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 67 min. rijden
Restaurants
El Salón
5 min. rijden
Fran Y Bego
4 min. rijden
La Bola Marina II
4 min. rijden
El Chambao de Joaquín
4 min. rijden
Las Flores
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa El Granadero over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa El Granadero?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa El Granadero inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa El Granadero uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa El Granadero?
Deze villa in Almunecar ligt op 3 km afstand van Playa de Cotobro, Playa de San Cristobal en Puerto Deportivo Marina del Este. Ook Punta de la Mona-vuurtoren en Ensenada de los Berengueles liggen op 3 km afstand.