10/10 – Uitstekend
Matthew
Stunning oasis in heart of Menorca






























De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.30 uur geopend.
Ja, bij Hotel Amagatay Menorca zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per voertuig.
Deze luxe plattelandsaccommodatie ligt vlak bij de luchthaven, op enkele stappen van Taula de Torralba d'en Salort en op 10 km van Cala en Porter Beach en Grotten van Xoroi. Ook Playa de Son Bou en Fort van Isabel II liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster







