Gehele woning

Rustico Girasole by Interhome

Fotogalerie voor Rustico Girasole by Interhome

Een houten tafel met stoelen buiten, met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een eethoek met een ronde houten tafel, vier gestreepte stoelen, een grijze bank en een houten plafond.
Een wit gebouw met een schuin dak, een houten deur en raamvakken met bloembakken.
Een gezellig slaapkamer onder het dak met houten plafond, een bed, een boekenplank en een hanglamp.
Een rustieke houten eethoek met een stenen open haard, een houten plafond met zichtbare balken en uitzicht op de natuur via een glazen deur.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 badkamerMax. aantal: 455 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rustico Girasole by Interhome

  • Melànico 18 km van Malvaglia: Gezellige, rustieke eengezinswoning "Rustico Girasole", 1.080 m boven zeeniveau, omgeven door weiden. 2 km van het centrum van Leontica, 19 km van het centrum van Biasca, 40 km van het centrum van Bellinzona, in het district Valle di Blenio, aan een doodlopende weg, op het zuidoosten. Voor alleengebruik: wild terrein 1.000 m2 (omheind), tuin op verschillende niveaus, weide. Terras, tuinmeubelen, grill. In het huis: bergruimte voor fietsen. Smalle toegangsweg (200 m onverharde weg). Parkeerplaats bij het huis. Winkel 4 km, supermarkt 8.5 km, restaurant 8.5 km, bushalte "Leontica Chiesa bus 133" 1.8 km, treinstation "Biasca FFS - SBB" 20 km. Attracties in de buurt: Castelli di Bellinzona UNESCO, Castello di Seravalle, Semione, Mercato di Bellinzona, Chiesa di Negrentino, Museo della Valle di Blenio, Archivio Doneta. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Luzzone, Retico, Ritom, Lago di Lugano, Lago Maggiore. Wandelgebied Nara, Lucomagno, Greina, Val Malvaglia, Valle di Blenio. Auto noodzakelijk. Baby uitrusting. Dieren in de buurt. Let op: de energievoorzieningen in deze woning zijn middels zonnepanelen, elektrische apparaten van boven de 250W kunnen niet worden gebruikt (haardroger, koffie apparaat etc.), mobiele telefoons kunnen wel worden opgeladen. Het kookstel, de boiler en de koelkast werken op gas. De toegangsweg is een bergweg van 200 m (onverhard), niet aanbevolen voor auto's die laag op de weg liggen.
    "Rustico Girasole", 1-kamer cottage 55 m2 op 3 verdiepingen, op het zuidoosten gelegen. Eenvoudig en rustiek ingericht: open woon-/eetkamer met 1 divanbed, open haard, Sat-TV, radio en gaskachel. Uitgang naar het terras. Open keuken (4-pits kookplaat, oven, Gasfornuis) met houtkachel. Souterrain: douche/WC. Houtverwarming. Solarstroom. Bovenverdieping: open galerij met 2 bedden (90 cm, lengte 210 cm), 1 2-pers bed (1 x 160 cm, lengte 210 cm). Terras. Ligstoelen (3). Zeer mooi panoramazicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: Internet (WiFi). Niet rokers woning. Maximaal 3 huisdieren/honden toegestaan. Brandblusser. In plaats van een afgesloten slaapkamer bevinden sommige slaapgedeeltes zich in een open ruimte (galerij, nis, etc.). NL-00001922

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Gas
    Linnengoed (bed- en badlinnen)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Hout

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)
    Kinderstoel

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Huisdier 24.73 EUR Bookable extra fixed price

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 200.0 CHF
    #CH6715.611.1

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Langlaufloipe in de buurt
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: 3

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie NL-00001922
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Acquarossa. Stabbio en Canalone zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen IJsbaan van Biasca en Ritom-kabelbaan bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Gottardo Arena of IJshockeyarena Valascia. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, paardrijden en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Acquarossa
Meer vakantiehuizen in Acquarossa
Kaart
Leontica

In de buurt

  • IJsbaan van Biasca
    46 min. rijden - 25.3 km
  • Drie Kastelen van Bellinzona
    59 min. rijden - 47.9 km
  • Bellinzona Markt
    59 min. rijden - 47.9 km
  • Sociaal Theater van Bellinzona
    60 min. rijden - 50.7 km
  • Chiesa Collegiata dei SS Pietro e Stefano
    60 min. rijden - 50.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Biasca - 25 min. rijden

Restaurants

  • La Nuova Conca
    32 min. rijden
  • Grotto dei due Ponti
    29 min. rijden
  • Caffè Bar Pedrini
    34 min. rijden
  • Grotto Milani da Michela
    15 min. rijden
  • TCS Camping Olivone
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rustico Girasole by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Rustico Girasole by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rustico Girasole by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Rustico Girasole by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Acquarossa ligt op 25 km afstand van Kirche St. Peter und Paul, Trans Zwitserse Route en IJsbaan van Biasca. Ook Museo di Storia Militare di Forte Mondascia en Passo del Lucomagno liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Rustico Girasole by Interhome

9,4

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 26 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 26 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 26 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 26 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 26 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Mooi chalet in de bergen

Prachtige vakantiewoning met subliem uitzicht op de bergen. Alle basis benodigdheden zijn aanwezig. Wel op te letten dat huisje moeilijk te bereiken is en aan te raden om de auto te laten staan begin gan bosweg
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

authentiek genieten

Eigenlijk zijn wij een beetje egoistisch want voor ons is het beter als er niet teveel mensen dit huis reserveren, zodat er voor ons meer kans is.......! Het is gewoon een pracht plek. Men moet wel mobiel zijn, zowel om er te komen als om van de omgeving te genieten.
Van een partnersite

2/10 – Verschrikkelijk

Woning onbereikbaar anders dan met SUV!

Niet in de beschrijving staat dat de woning slechts met SUV bereikbaar is. Een recente sedan blijkt ook volgens de eigenaar ontoereikend. Dat wordt pas bij aankomst vermeld. Eigen auto moet langs de weg achtergelaten worden en eigenaar vervoert zowel huurder als bagage via een stijl bergpad en doorwaadbare stroom. De woning draait op 1 kleine zonne-energie batterij. Er is in het huis slechts 1 stopcontact 220 Volt. De verlichting is om deze reden zeer spaarzaam. Achteraf spijt van deze boeking
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr gepflegte Unterkunft

Das Ferienhaus ist sehr sauber, hat alles was man braucht in der Küche, Das Bett, beziehungsweise die Matratze ist ausgezeichnet Klein aber fein
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Absolut Traumhaft

Wir hatten die Abgeschiedenheit gesucht und gefunden. Absolute Qualitime für uns als Paar und der Hund hatte auch seine Freiheit. Bestens ausgerüstet und sauber. Danke für die tolle Zeit
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Traumhaft

Traumhafte Lage mit grandioser Aussicht, Unterkunft sehr sauber und zweckmäßig eingerichtet, heimelige Atmosphäre.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Traumhaft

Traumhafte Lage mit grandioser Aussicht, Unterkunft sehr sauber und zweckmäßig eingerichtet, heimelige Atmosphäre.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Paradies

Es ist eine Ruheoase
Van een partnersite

8/10 – Goed

Girasole

absolut ruhig gelegen, sehr erholsam, einfach und zweckmässig, Abtrennung Wohn- zu Schlafraum wäre von Vorteil
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ferien im Grünen

Ein tolles Rustico kann ich nur empfehlen
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

MEGA

Tutto perfetto: dalla cordialità dell'oste, alla locazione geografica. Pace assoluta e sole a volontà :)
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Top!

Alles super! Mit Hund perfekt.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Ruhe und geniessen

Eine tolle, sehr saubere Unterkunft. Abseits vom Trubel. Einfach geniessen und entspannen. Unkomplizierter, toller Gastgeber
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

tolles rustico

mit eingezäuntem garten. wunderbar zum erholen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ferien im Tessin

Es war sensationell. Sehr sehr ruhig und das Haus ist wunderbar. Wir kommen wir
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

ruhig und stressfrei

Sehr idyllisch gelegenes Haus. Einfache aber praktische Einrichtung. Hat alles was man braucht. Sehr sauber. Vermieter völlig unkompliziert sehr angenehm.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Erholung pur

Ein einfaches, aber sehr charmantes Feriendomizil für Ruhesuchende und Naturliebhaber. Mit Hund(en) besonders toll durch das grosse voll eingezäunte Grundstück. Es ist alles da, was man braucht und wird durch den sehr hilfsbereiten Vermieter in tadellosem und sehr sauberen Zustand übergeben. Meine Hunde und ich haben die Zeit im Rustico genossen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Entspannung und Ruhe pur

Abgelegenes kleines einfaches gepflegtes Haus. Super ruhig und ideal mit Hund da komplett eingezäunt. Die letzten 200m nur mit Auto mit mehr Bodenfreiheit geeignet und sehr steil. Das WC und die Dusche im Keller sind etwas umständlich aber im Urlaub kein Problem. Der Vermieter super freundlich und nett. Gerne wieder.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Rustikale Berghütte mit Charme

Das Rustico bietet alles, was man braucht. Traumhafte Aussicht. Komplett und sicher eingezäuntes Grundstück. Ein Paradies für Mensch und Vierbeiner. Hier kann Mensch entspannen und unsere Hunde waren auch begeistert. Die letzten 200m der Anreise sind nur von einem Allrad- bzw. geländetauglichem Fahrzeug zu bewältigen. Aber der sehr nette Vermieter, T., hilft beim Gepäcktransport und der Anreise, sollte dies nicht vorhanden sein. Vielen Dank nochmal für diese Unterstützung.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ferien im Tessin

Es war sensationell. Sehr sehr ruhig und das Haus ist wunderbar. Wir kommen wir
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Erholung pur

Das Ferienhaus Girasole bietet Erholung pur. Sehr ruhig gelegen, traumhafte Aussicht. Der grosszügige Garten ist umzäunt, perfekt für Hunde. Die Zufahrt ist etwas steil und holprig, aber sie lohnt sich. Das Haus ist sehr einfach eingerichtet aber es hat alles was man braucht. Sehr sauber. Guter Ausgangspunkt für Wanderungen im Bleniotal.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Natur pur!

Genau der Ort, um abzuschalten. Natur pur. Rustikal muß man allerdings mögen-Luxus gibt es keinen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Naturnahes Rustico

Schöner Platz an ruhiger Lage, naturnah, super Ausblick und Abendsonne. Für Haustiere ideal, da das Gelände mit 200 m2 eingezäunt ist. Der Gastgeber ist sehr zuvorkommend. Wir benutzten die Holzfeuerung und genossen die wohlige Wärme.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

perfekter Urlaub

Der Eigentümer/Vermieter ist sehr freundlich und mehr als notwendig hilfsbereit und zuvorkommend. Die Schlüsselübergabe und die Abrechnung zur Abreise haben super geklappt. Das Haus/Anwesen lässt keine Wünsche offen: ruhig, überaus sauber und für eine Berghütte sehr gut und gemütlich aus-/eingerichtet. Die Lage ist allererste Klasse. Wir haben uns sehr gut erholt und in dem Haus sehr wohl gefühlt. wir werden das Objekt mit Sicherheit wieder buchen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Eines der saubersten Häuser di...

Eines der saubersten Häuser die ich bis jetzt hatte ...wenn man sich erholen möchte und die Ruhe in den Bergen geniessen, kann ich dieses Haus nur empfehlen!!! Wir haben uns sehr wohl dort gefühlt und kommen bestimmt wieder. Reisetipps: Lago Maggiore, Vale Verzasca,....es ist einfach alles schön