T-reef Vacation House Blue Lagoon ligt in Kamakura. Bezoek Yokohama Cosmo World, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Baai van Tokio en Yamashita-park. Kustpark Tsujido en Centrum voor Uitvoerende Kunsten van Kamakura zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kamakura
Hoe laat kan ik bij T-reef Vacation House Blue Lagoon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij T-reef Vacation House Blue Lagoon?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij T-reef Vacation House Blue Lagoon van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij T-reef Vacation House Blue Lagoon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat T-reef Vacation House Blue Lagoon?
Dit hotel in Kamakura ligt op 3 km afstand van Strand van Shichirigahama, Enoshima Aquarium en Shonankaigan-park. Ook Heiligdom van Enoshima en Inamuragasaki-park liggen op 5 km afstand. Station Nishi-Kamakura ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Katseyama is het 8 minuten wandelen.