Appartement met een chique stijl niet ver van Baai van Tokio
In de omgeving van Yokohama-stadion en Yamashita-park ligt Retrospect Stay Kannai, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Retrospect Stay Kannai bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Lcd-televisies van 50 inch met Netflix, Hulu en streamingdiensten
dit appartement ligt in Naka, een wijk in Yokohama. Trek de natuur in bij Baai van Tokio en Yamashita-park. Bezoek Yokohama Cosmo World en Anpanman Museum als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Yokohama-stadion of K-Arena Yokohama. Bekijk onze reisgids voor Yokohama
Ougicho 3-8-1,Bay Side Kanai Bld 3F, Yokohama, Kanagawa, 231-0027
In de buurt
Cultureel Gymnasium van Yokohama
3 min. wandelen - 0.3 km
Yokohama-stadion
5 min. wandelen - 0.4 km
Baai van Tokio
14 min. wandelen - 1.2 km
Yamashita-park
15 min. wandelen - 1.3 km
Red Brick Warehouse
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Ishikawacho - 8 min. wandelen
Station Isezaki-Chojamachi - 8 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 31 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
4 min. wandelen
モスバーガー
4 min. wandelen
横濱家系ラーメン 勝鬨家
3 min. wandelen
味奈登庵
4 min. wandelen
味奈登庵
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Retrospect Stay Kannai?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Retrospect Stay Kannai?
Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Retrospect Stay Kannai van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 161, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Retrospect Stay Kannai inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Retrospect Stay Kannai uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Retrospect Stay Kannai?
Dit appartement ligt in Naka, op 5 minuten wandelen van Cultureel Gymnasium van Yokohama en Yokohama-stadion. Ook Baai van Tokio en Yamashita-park liggen op 2 km afstand. Station Isezaki-Chojamachi ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation Nihon-Odori is het 13 minuten wandelen.