Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK)

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK) ligt in Naka, een wijk in Yokohama. PIA ARENA MM en K-Arena Yokohama zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Yokohama Cosmo World en Anpanman Museum. Ga naar Yokohama Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Zeeparadijs van Hakkeijima, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Yokohama
Kaart
205-24, yamatecho, Yokohama, Kanagawa Prefecture, 0

In de buurt

  • Een gebouw met een bord waarop staat 'Yokohama Cultural Gymnasium'.
    Cultureel Gymnasium van Yokohama
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een groot stadion met een blauw-witte kleurenschema, met de tekst
    Yokohama-stadion
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een park met een hoge toren en gebouwen op de achtergrond.
    Yokohama Marine Tower
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Een park met een hoge toren, een brug en gebouwen op de achtergrond.
    Yamashita-park
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Een groot, rood bakstenen gebouw met een balkon en een kleinere toren.
    Red Brick Warehouse
    10 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Ishikawacho - 7 min. wandelen
  • Station Isezaki-Chojamachi - 12 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 33 min. rijden

Restaurants

  • とんかつ檍のカレー屋 いっぺこっぺ横浜元町店
    6 min. wandelen
  • Ceyhan
    5 min. wandelen
  • central burger shop
    5 min. wandelen
  • 元町生パスタ
    4 min. wandelen
  • カフェ亀の橋
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK)

  • Hotel vlak bij Baai van Tokio
  • Vlak bij PIA ARENA MM biedt Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK) alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Meer

  • Gebouwd in 2025

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Relaxing ishikawa-cho (Whole house/Good view/sauna/2LDK)?

Dit hotel ligt in Naka, op 2 km afstand van Winkelstraat Motomachi en Baai van Tokio. Ook Cultureel Gymnasium van Yokohama en Yokohama-stadion liggen op een kwartiertje wandelen. Station Isezaki-Chojamachi ligt op 12 minuten wandelen en naar Metrostation Motomachi-Chukagai is het 18 minuten wandelen.