dit appartement ligt in Yaiza. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven Rubicon. Ga naar Playa de Corralejo en Strand van Puerto del Carmen als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Papagayo Fitness Center of Centro Deportivo Fariones. Bekijk onze reisgids voor Yaiza
Beschikt Holiday Apartment Casa del Sol over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment Casa del Sol?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Casa del Sol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Casa del Sol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment Casa del Sol?
Dit appartement in Yaiza ligt op 0,5 km van Playa Flamingo en op 3,1 km van Jachthaven Rubicon. Ook AquaLava Waterpark en Playa del Pueblo liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.