Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi
Het vakantieappartement Puerto Chico 7 ligt in Playa Blanca, Canarische Eilanden en kijkt uit over de zee.
Het 85 m² grote vakantieappartement bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers en is daarmee geschikt voor 5 personen.
Extra voorzieningen zijn een wasmachine, een kinderbedje en een kinderstoel. Dit appartement heeft een 5G glasvezel Wi-Fi-verbinding, die een uitstekende dekking en betrouwbaarheid biedt. Het is geschikt voor videoconferenties en werkgerelateerde activiteiten.
Uw privé buitenruimte bestaat uit tuinmeubelen, een open terras, een overdekt terras en een grill; dit biedt een ideale atmosfeer om te ontspannen en van de zon te genieten.
De woning heeft toegang tot een gemeenschappelijke buitenruimte met onder andere een verwarmd zwembad.
Alles wat u nodig zou kunnen hebben is op een paar minuten loopafstand. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts 3 minuten lopen (159m), de volgende supermarkt kan ook worden bereikt binnen 3 minuten (135m). De volgende cafés en bars en binnen 5 minuten loopafstand (290m).
Het mooie strand Playa Flamingo ligt op 8 wandelminuten van het appartement (632m).
De luchthaven van Lanzarote ligt op 30 minuten rijden met de auto (29km).
Gratis parkeren is mogelijk in de straat.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Airconditioning is niet beschikbaar.
- Pendelbus naar het vliegveld betaling 55,00 € per rit
- Babybedje betaling 4,00 € per persoon per nacht
- Hoge kinderstoel betaling 4,00 € per persoon per nacht
dit appartement ligt in Yaiza. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven Rubicon. Ga naar Playa de Corralejo en Strand van Puerto del Carmen als je liever de natuur intrekt. AquaLava Waterpark en Centro de Artesania La Antigua Escuela de Yaiza zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Yaiza
Beschikt Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi?
Dit appartement in Yaiza ligt op 0,4 km van Playa Flamingo en op 2,9 km van Jachthaven Rubicon. Ook AquaLava Waterpark en Playa del Pueblo liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment "Puerto Chico 7" with Sea View, Shared Pool, Terrace & Wi-Fi
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alex C.
22 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent
Excellent location and property
7 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Edna M.
2 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Property bit tired
Beautiful surroundings and basic apartment was great but really needs updating. Bathroom with washing machine smells so much of damp we could not use it. Stools at the breakfast bar all split and the sofas and chairs inside and out need replacing. If the place was updated we would love to come back.