Gehele woning
The Retreat
Deze cottage in Wigton is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor The Retreat





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 334
inclusief belastingen en toeslagen
19 dec - 20 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Nuthatch
Nuthatch
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
De prijs is € 304
inclusief belastingen en toeslagen
20 dec - 21 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Retreat Wigton
The Retreat Cottage
The Retreat Cottage Wigton
Over deze buurt

18 New Street, Wigton, England, CA7 9AL








