La Casona - Casa del Ángel ligt in Villavieja. Geniet van de prachtige natuur bij CEPEC Natural Park en Parque Principal Villavieja. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Museo Paleontológico en Observatorio Astronómico de la Tatacoa. Bekijk onze reisgids voor Villavieja
Calle 3, carrera 4, esquina, Villavieja, Huila, 411020
In de buurt
Parque Principal Villavieja
1 min. wandelen - 0.1 km
Museo Paleontológico
2 min. wandelen - 0.2 km
Puerto Fluvial Malecon Ferri motos
8 min. wandelen - 0.7 km
Observatorio Astronómico de la Tatacoa
22 min. rijden - 8.0 km
Centro Comercial San Pedro Plaza
56 min. rijden - 43.7 km
Lokaal vervoer
Neiva (NVA-Benito Salas) - 73 min. rijden
Restaurants
Sal Si Puedes
1 min. wandelen
Reataurante sol y sombra
6 min. wandelen
Sal Y Pimienta
3 min. wandelen
Don King Broaster
62 min. rijden
Caseta Candilejas
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Casona - Casa del Ángel
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis lokaal ontbijt, een tuin en een restaurant vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij La Casona - Casa del Ángel. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks tot middernacht geopend.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 218694
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casona Casa Angel Villavieja
Veelgestelde vragen
Beschikt La Casona - Casa del Ángel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij La Casona - Casa del Ángel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Casona - Casa del Ángel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij La Casona - Casa del Ángel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat La Casona - Casa del Ángel?
Dit hotel in Villavieja ligt vlak bij Parque Principal Villavieja en Museo Paleontológico. Ook Magdalena Rivier en Puerto Fluvial Malecon Ferri motos liggen op 10 minuten wandelen.