Aparthotel
Zimbara
Aparthotel in de buitenwijken van Victoria Falls met gratis parkeerplaatsen
Fotogalerie voor Zimbara





Aparthotel
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 170
inclusief belastingen en toeslagen
27 jan - 28 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Zimbara
Aparthotel in de buitenwijken van Victoria Falls met gratis parkeerplaatsen
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, oven, microgolfoven en keukeneiland. Gratis wifi, een regendouche en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. De badkamer wordt gedeeld en er wordt één keer per verblijf een huishoudservice aangeboden.
Zimbara heeft 4 kamers met airconditioning. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijke badkamer. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is verschoning van het bed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

1 bed Apartment in Mount Pleasant Heights - 2014
1 bed Apartment in Mount Pleasant Heights - 2014
- Gratis wifi
- Wasvoorzieningen
- Buitenruimte
- Woonruimte/eetruimte
De prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
14 jan - 15 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: USD 200 per accommodatie per dag
- Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 2.00 procent aangerekend
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in tussen 17.30 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt

645 Mahogany Rd, Victoria Falls, Matabeleland North Province








