Yacht Diva ligt in het stadscentrum en aan het vlonderpad in Venetië. Rialtobrug en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Terminal Fusina. Planetario di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Aan het vlonderpad/de promenade
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Gebouwd in 1985
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Meer
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je wordt per boot en shuttlebus naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 48 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van EUR 30 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 0.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.20 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 3.0 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Borgsom voor huisdieren: EUR 30 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 05.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Yacht Diva?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 30 per verblijf en een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Yacht Diva zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Yacht Diva inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 05.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Yacht Diva uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Yacht Diva?
Deze boot stopt voor een deel van je verblijf in Venetië.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Yacht Diva
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivier
19 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Trois nuits très agréables dans ce bateau tout confort intérieur et extérieur !
Les gestionnaires sont au top, la discussion est facile et aisée.
J'y reviendrai sans hésiter !
Olivier
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
3 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A worth having experience
Amazing experience, good price and very friendly staff
Paul
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisa
9 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Yacht Diva
Our trip was amazing, lougie our host was very friendly and madw us feel very welcome, he didn't speak much English but his understanding was very, good, we arrived after our check in time but he wenr out of his way to make us feel comfortable, he phoned a restaurant to see if they would except a late booking as we were hungry, he even provided us with an umbrella as it was raining, I would recommend this yacht to single and couples.
Lisa
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nevio
4 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eccelente !
Piacevolissima esperienza Matteo e Luigi sono stati gentilissimi e molto professionali lo yacht è veramente bello e confortevole ci ritornerò sicuramente !!
Nevio
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer