Villa Venice Movie bevindt zich in Lido, een wijk in in Venetië, en ligt in de uitgaansbuurt en aan een rivier. Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Grand Canal. Stazione Marittima en Marina di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 09.30 uur: EUR 5 per persoon
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een rivier
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 08.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 12.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Er worden van januari tot december geen kinderen tot 14 in deze accommodatie toegelaten. Gedurende de rest van het jaar zijn kinderen welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 0.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.20 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 per persoon
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 08.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Van januari tot december worden kinderen t/m 14 jaar niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Venice Movie Condo
Villa Venice Movie
Villa Venice Movie Venice
Villa Venice Movie Affittacamere
Villa Venice Movie Affittacamere Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Venice Movie?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Villa Venice Movie inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 10 kun je bij deze accommodatie tussen 08.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Venice Movie uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Venice Movie?
Deze accommodatie in een affittacamere in Lido bevindt zich op enkele stappen van Lido di Venezia en op 5 km van San Marcoplein en Dogenpaleis. Rialtobrug ligt op 5 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Venice Movie
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 55 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 55 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 55 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 55 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 55 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
parisa, Groningen
11 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijk luxe verblijf
We zijn inmiddels terug maar missen nog steeds dat heerlijk wakker worden op ons prachtig kamertje in de B&B. We genoten elke dag van een geweldig uitzicht vanuit ons balkonnetje, gingen daarna voor een heerlijk ontbijt en liepen naar het station om de water taxi te pakken. Geweldig personeel, heerlijk rustig (verblijf op Lido ipv Venetie is echt een aanrader) lekker ontbijtje, top service, super schoon, luxe kamer en geweldig uitzicht.
parisa
3 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Christina
8 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed at Villa Venice Movie for two nights after two full weeks of travel throughout Italy as a solo female traveler from the United States. I felt so comfortable, my stay was a perfect location to decompress after long travels and the room had an additional soft throw blanket which was a nice touch to relax before my flight back home.
Christina
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Claudia
Reisde met familie
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel great location and room very clean
Claudia
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
alice
Reisde met een groep
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything, place, staff and sights beautiful.
alice
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Bruce, Franklin
26 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Trendy little hotel on a scenic canal in a quiet neighborhood. Stayed 8 nights. Comfortable bed and fabulous shower. Commuted to the Venice Biennale on the water bus. Very convenient frequent service with the dock a 15 minute stroll from the hotel. Lots of good restaurants and bars near the station.
Bruce
8 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Verena
Reisde met een groep
20 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bestens
Verena
4 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
presseault
Reisde met partner
11 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était parfait l juste un peu loin du vaporeto et de la ville
presseault
2 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Jette Krogh
21 okt 2023
Jette Krogh
2 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Patrice
Reisde met familie
29 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bel accueil et excellent rapport qualité /prix
Patrice
4 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Emelie
Reisde met partner
10 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft ist sehr sauber und man hat hier das Gefühl, weniger im Massentourismus angekommen zu sein. Die Insel Lido ist ein toller Ausgleich zum vollen Venedig mit netten Restaurant und einem Sandstrand. Das einzige was einen stören könnte ist die Distanz zum Bahnhof (ca. 1 Stunde). Wenn man allerdings nach Venedig möchte ist der weg nicht mehr ganz so lang (ca. 30 Minuten zu Fuß und mit dem Vaporetto). Insgesamt kann ich dieses Hotel nur empfehlen.
Emelie
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Giorgio
Reisde met partner
2 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unica pecca è che ho fatto difficoltà a contattare ma per il resto mi sono trovato benissimo adatto per chi sta solo a dormire
Giorgio
6/10 – Redelijk
Colm
Reisde met familie
1 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Apart from an unflushed toilet found on arrival, the apartment cleanliness was very good. It was very very basic, falling well short of current standard expectations. The location was on an island, in a quiet and safe residential suburb, a 15 minute walk from the boat dock. It was a half hour boat ride to Venice.
Colm
3 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Arcadio
25 okt 2022
Arcadio
3 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
MARIANO
Reisde met familie
25 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La experiencia fue muy buena, aun cuando llegamos tarde, fuimos recibidos con cordialidad y paciencia. El lugar excelente, aunque un poco alejado, vale la pena estar aquí.
MARIANO
2 nachten verbleven in september 2022
4/10 – Matig
Helga
Reisde met familie
22 mei 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not worth the price
The Villa is overprized. There was mold in the shower (see attached picture), we got terrible respiratory reactions (confirmed by a local doctor) and when we complained, the owner shouted at us.
We ended up getting a (part) refund.
Helga
7 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Annette
Reisde met een groep
27 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice small hotel close to the beach
I stayed with my friend at Villa Venice Movie for 2 nights and had a really nice stay. The hotel is in a quiet area very close to the beach and also within 10-15 minutes walk of the water shuttle and main street with all the shops and restaurant. The check in went smooth and the owner gave us some good recommendations for restaurants. Only a few things that could be improved: 1) we asked for Twin beds but were given a double bed - which was OK as it was quite big - but it would have been nice to at least have separate cover sheets. 2) The WIFI in the room was very unreliable - so was a real hit and miss if you could use it or not. 3) The toiletries didn't get filled up when the room was cleaned - so 2 small shampoos (which were also the body wash) are not a lot for 2 women with long hair.
Annette
2 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
24 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel with great location
Hotel is very clean and area is perfect with easy access via water taxi into the centre of Venice. The staff are very helpful and friendly which always makes your stay that little better. Miss the place already and when the time comes to go back to Venice then I will be staying here again.
Dean
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
dominique
24 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
a proximité de l'appontement des vaporetti pour Venise et l'aéroport.
calme, bien décoré, neuf (ou bien rénové)Excellent accueil.
petit déjeuner à étoffer
dominique
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
9 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, quiet location and loved the Lido. Quirky & original property and lovely host. Could have done with a sign outside as we struggled to find it and the shower was unfortunately very poor.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très sympathique ! Valentina nous à très bien indiqué et le gérant parle français et est arrangeant. Chambre propre avec tout le confort nécessaire