Viktoria Palace Hotel ligt aan het water in Venetië. Haven van Venetië en Haven van Marghera zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Stazione Marittima en San Giuliano Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Riviera San Nicolo' 50, Venice, VE, 30126
In de buurt
Lido di Venezia
13 min. wandelen - 1.1 km
Spiaggia Lungomare d'Annunzio
19 min. wandelen - 1.6 km
San Nicolo al Lido
5 min. wandelen - 0.5 km
Antico Cimitero Ebraico
10 min. wandelen - 0.9 km
Santa Maria Elisabetta-waterbus
3 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 124 min. rijden
Restaurants
9 Cafe
3 min. rijden
Vecia Gina
Osteria Gera Ora
3 min. rijden
Osteria da Pampo
Grand Albergo Ausonia & Hungaria
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Viktoria Palace Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Lido di Venezia
Bij Viktoria Palace Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een speeltuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een feestzaal en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Viktoria Palace Hotel bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Regendouches, bidets en badkuipen of douches
Televisies van 30 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
2 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Tv van 30 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 01 december tot 04 februari.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 10 kg per huisdier
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.80 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 15 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A14P02CRNZ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 09 mei tot 30 september
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Viktoria Palace
Viktoria Palace
Viktoria Palace Hotel
Viktoria Palace Hotel Venice
Viktoria Palace Venice
Viktoria Palace Hotel Hotel
Viktoria Palace Hotel Venice
Viktoria Palace Hotel Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Beschikt Viktoria Palace Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 01 december tot 04 februari.
Hoeveel kost een verblijf bij Viktoria Palace Hotel?
Vandaag, 6 apr. 2026, kost een verblijf bij Viktoria Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Viktoria Palace Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Viktoria Palace Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Viktoria Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Viktoria Palace Hotel?
Dit hotel ligt aan het water, op 2 km afstand van San Nicolo al Lido en Lido di Venezia. Ook Spiaggia Lungomare d'Annunzio en Spiaggia San Nicolò liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Viktoria Palace Hotel
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 132 van 305 beoordelingen
10 - Uitstekend
132
Gastenscore: 8 - Goed. 119 van 305 beoordelingen
8 - Goed
119
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 305 beoordelingen
6 - Redelijk
40
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 305 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 305 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
victoria "palac
25 jul 2017
Negatief: Personeel en service
Aardig, maar 4 sterren?
Nee geen 4 sterren, waarom? Waar je voor een goede 3 sterren voor de helft van de prijs goed kunt zitten betaal je hier dus eigenlijk altijd teveel. Ik zit nu bij een prima hotel voor 50 euro per nacht, zo kan het dus ook ipv 128 euro durven te vragen. Het meest opvallend vind ik het ontbijt. Chagarijnige dame daar, loopt daar al een tijd rond met de uitstraling van een dooie mus. Het koffieapparaat wordt ook al jaren gebruikt daar. Lekkere frisse koffie. Hetzelfde van de "fruitmachine". Beetje karig ontbijt voor 4 sterretjes. Nee haal er snel een af, misschien wel 2.
victoria "palac
8 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
jurgen V.
2 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
wondrefull!!!
A very nice hotel with outstanding service from the staff, a nice place to relax .
jurgen V.
6/10 – Redelijk
magda , Beilen
31 mrt 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
hotel ligt ver van de boot opstap
Hotel was netjes hoor kamer was ook schoon alleen de bedden zijn keihard we hebben erg slecht geslapen .. Het bad was mini met een verhoging en daar moest je in douchen niet ideaal !!
Wij zouden niet weer voor dit hotel kiezen!!
magda
8/10 – Goed
shiba
16 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prettig verblijf
Mooi hotel op een mooie locatie. Rustig gelegen aan het eind van een straat. Busverbinding voor de deur wat erg fijn was.
shiba
8/10 – Goed
michka
16 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
super prijs kwaliteit
Mooi hotel met wel kleine maar mooi verzorgde kamers.lekker ontbijt met zeker voldoende keuze.iets afgelegen maar de bus stopt pal voor de deur.
michka
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel op rustige locatie
Comfortabel hotel, met kleine maar comfortabele kamer.
Rustige ligging op het Lido met makkelijke bereikbaarheid van Venetië dmv bus (om de 15 min) en boot (ruim voldoende aanbod, dag en nacht).
Sober ontbijtbuffet, zou wat ruimer mogen zijn en de koffie kan echt beter voor Italiaanse normen !
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed en schoon hotel
Wij verbleven in het bijgebouw in de tuin. Dat bestaat uit vier kamers en lijkt helemaal nieuw.De kamers zijn niet heel erg groot maar wel groot genoeg. We weten niet hoe de kamers in het hoofdgebouw zijn maar het bijgebouw was mooi en zo goed als nieuw.
De kamer was ook erg schoon.
Het ontbijt was prima, iedere dag vers brood ook op zondag.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Mini, Velserbroek
10 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een oase van rust naast het drukke Venetie!
Het is een oase van rust op het eiland Lido als je terug komt uit de drukte van Venetie zelf. Het hotel is heel idyllisch en sfeervol. Ik zou het zeker aanraden! Het is wel nodig om een travelcard aan te schaffen, zodat je gemakkelijk de bus en de boot kan nemen. Het strand van Lido is ook zeker een aanrader, evenals de gezellige winkelstraat.
Mini
8/10 – Goed
Arnd, Amsterdam
16 mei 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel, but grumpy manager.
We very much enjoyed the hotel and price/quality are very much in balance. New interior and very clean. There was only one little note we can make and that is that the manager of the hotel (we assume as he always arrived in an expensive BMW 330i, not cheap for a regular desk-clerck) Italian guy with little Go-T beard was always grumpy behind the desk, never greeted or looked up when entering the building. We once asked for some information about internet but he made us feel we were very much disturbing him in his 'work'. The other people working in the hotel were very friendly.
Arnd
10/10 – Uitstekend
Hameed
Reisde met familie
28 okt 2025
Hameed
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Janet
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice, friendly staff. Breakfast was very nice. Good, quiet location. We will come back.
Janet
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jorgelina
Reisde met een groep
23 sep 2025
Positief: Netheid
Elgar es muy lindo , si bien es la última
Parada , vale la
Pena la tranquilidad , el
Desayuno es excelente , hay q ser puntual
Y lo único q tuvimos
Problema fue con el agua caliente ,,, fuera de eso excepcional
Jorgelina
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met familie
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicola
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place for visiting Venezia. Bus stop outside hotel. Nice quite garden with pool.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sarah
3 jul 2025
Sarah
4 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Kenneth
Reisde met partner
27 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place with excellent transport and great breakfast selection. Beware being charged for water in fridge. No signs to suggest that the small bottles were not complimentary as they are in any other hotels I’ve stayed at. However we were charged €3 for each bottle we drank which seemed a sneaky cost added to the bill without warning.
Kenneth
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
margherita
4 apr 2025
Positief: Voorzieningen
Good hotel
margherita
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Nicholas
Reisde met partner
1 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our first stop on our over seas trip and right off the bat, this accomodation proved to be comfy, clean, accessible [if you are using public transport], and the staff is beyond friendly and welcoming. Take a tipbfrom my wofe and I: do not miss the breakfast spread!
Nicholas
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Jacques
Reisde met partner
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is located in a very quiet area of the Lido island. The room was clean and confortable. The personnel was very attentive and helpful in answering our questions or request. Breakfast is buffet style and plentiful : fresh fruits, cereals, cheeses, different cuts of ham, pies and cakes, etc. We really enjoyed our stay at the Viktoria Palace Hotel.
Jacques
3 nachten verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Julien
16 okt 2024
Julien
3 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Myles
12 okt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Myles
2 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Carlos
Reisde met partner
23 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I book this hotel by mistake and 2 minutes later I called to explain and cancel and they said they were going to keep my money
Carlos
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Paul
Reisde met partner
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A good hotel on the Lido with good transport to Venice
Paul
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Damien
17 sep 2024
Positief: Personeel en service
Mitigé
Hôtel 4 étoiles qui n'en est pas vraiment un. Personnel très sympatique, les chambres autour de la piscine sont au calme tout comme l'emplacement de l'hôtel d'ailleurs. Un rafraichissement des chambres est indispensable (odeur d'humidité, murs abîmés..). Seul l'extérieur et l'accueil de l'hôtel ont été rénovés. Petit déjeuner de qualité, bien desservi par les transports en commun.
Damien
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
John
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten