Venice Terminal Apartments & Suites in Mestre bevindt zich bij een trein-/metrostation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Haven van Venetië. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een lift. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een regendouche.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Venice Terminal Apartments & Suites heeft 30 kamers met een haardroger en verduisterende gordijnen. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.
In dit appartement in Mestre is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 21 inch heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag)
Keuken
Afwasmachine
Diepvriezer
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 21 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette met muntautomaat
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Mobiele toegangssleutel
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een treinstation
Direct bij een trein-/metrostation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
30 units
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, call +393425223786, te downloaden voor je incheckt
Bij het inchecken dienen gasten bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.comune.venezia.it om de betreffende datums te controleren en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 45 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag (op 200 meter afstand)
Schoonmaakkosten: EUR 45
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Zijn huisdieren welkom bij Venice Terminal Apartments & Suites?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Venice Terminal Apartments & Suites?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Venice Terminal Apartments & Suites van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 214, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Venice Terminal Apartments & Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Venice Terminal Apartments & Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Venice Terminal Apartments & Suites?
Dit appartement ligt in het centrum van Mestre, op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Forte Marghera liggen op 3 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 14 minuten wandelen en naar Tramhalte Venezia Mestre is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Venice Terminal Apartments & Suites
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
6,0
Voorzieningen
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 6 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
daeyoon
Reisde met familie
21 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
daeyoon
2 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
youngkyong
Reisde met een groep
29 okt 2024
체크인 할때 보증금 200유로를 현금으로 내야 합니다. 나중에 돌려받음
사진과 방이 달랐어요. 복층으로 돼있어 짐을 계단으로 올려야 했어요. 체크아웃할 때 청소요금 외에 거실시스템 항목으로 추가 요금을 받았어요
youngkyong
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
ELODIE
Reisde met een groep
19 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Parfait
Parfait, Appartement très très bien situé avec l arrêt de bus pour aller à venise juste en bas. Appartement très propre, au calme comme je l avais demandé. Personnel très gentil qui parle également français.
ELODIE
6 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
BORIBAUR, Noisy-le-Grand
Reisde met partner, Reisde met familie
18 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il faut aller à l’hôtel l’autre côté de la rue
Pour faire l’entransaction
BORIBAUR
1 nacht verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Andrea
Reisde met familie
2 jun 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Checkin took forever. They blamed it on the fact we booked it too late at night. When we finally got to the apartment we went to open the balcony door and the whole door, frame and all, came off in my hand! The sheets were dirty. Pick someplace else!