Venice Resorts Guest House

Pension in Venetië, op 7 minuten stappen van Piazzalle Roma

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 223
inclusief belastingen en toeslagen
14 dec - 15 dec

Kameropties

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, uitzicht op de stad

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Verwarming
Televisie
Een haardroger
Een privébadkamer
Een bureau
Kleerkast
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Salizada San Pantalon 38, Venice, VE, 30135

In de buurt

  • Piazzalle Roma - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Grand Canal - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Palazzo Grassi - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Rialtobrug - 13 min. wandelen - 1.1 km
  • San Marcoplein - 14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 11 min. wandelen
  • Station Venezia Tronchetto - 20 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Dolcevita - ‬2 min. wandelen
  • ‪Bacareto da Lele - ‬3 min. wandelen
  • ‪Al 133 - ‬1 min. wandelen
  • ‪Snack Bar Ceranavolta - ‬5 min. wandelen
  • ‪Bakaró - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Venice Resorts Guest House

Pension vlak bij Piazzalle Roma
Venice Resorts Guest House ligt in de buurt van Teatro La Fenice en Haven van Venetië en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Venice Resorts Guest House bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • (kleer)kasten en beperkte schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Virtuele receptie

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Entertainment

  • Tv

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4O6QVW4MN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Venice Resorts Guest House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Venice Resorts Guest House?

Vandaag, 1 dec. 2025, kost een verblijf bij Venice Resorts Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 14 dec. 2025 min. € 219,60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Venice Resorts Guest House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Venice Resorts Guest House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Venice Resorts Guest House?

Dit pension ligt in Santa Croce, op 10 minuten wandelen van Campo Santa Margherita, Piazzalle Roma en Grand Canal. Ook San Marcoplein en Teatro La Fenice liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 11 minuten wandelen.

Beoordelingen

7,2

Goed