The Venice Venice Hotel bevindt zich dicht bij Basiliek van San Marco en San Marcoplein en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Geniet van een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met een body scrub, aromatherapie of een Zweedse massage. Naast een 24-uurs fitnesscentrum en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Spa
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Sportschool
De huidige prijs is € 863
€ 863
inclusief belastingen en toeslagen
30 jun - 1 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
The Venice Venice Hotel ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Ook San Marcoplein en Dogenpaleis zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Venetië
Sestiere Cannaregio 5631, Venice, VE, 30121
In de buurt
Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro
2 min. wandelen - 0.2 km
Rialtobrug
6 min. wandelen - 0.6 km
San Marcoplein
11 min. wandelen - 1.0 km
Basiliek van San Marco
11 min. wandelen - 1.0 km
Dogenpaleis
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 20 min. wandelen
Restaurants
Ca' Dolfin
2 min. wandelen
Farini
1 min. wandelen
Pasticceria Martini
2 min. wandelen
Bar Santa Sofia Venezia
2 min. wandelen
Retro
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Venice Venice Hotel
Hotel met een luxe stijl niet ver van Rialtobrug
The Venice Venice Hotel bevindt zich dicht bij Basiliek van San Marco en San Marcoplein en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Geniet van een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met een body scrub, aromatherapie of een Zweedse massage. Naast een 24-uurs fitnesscentrum en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Massage- en behandelingsruimtes, een lift en een kruier/portier
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Conciërgeservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Venice Venice Hotel bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Regendouches en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 30 inch met digitale zenders
Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens DCA ESG, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Venice M'Art
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Spa
Aromatherapie
Behandelingsruimte
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Massages in de kamer
Massages voor diepe bindweefsels
Sportmassages
Zweedse massages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (75 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Flatscreen-tv van 30 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in een autovrij gebied en is alleen te voet bereikbaar.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 200 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 200.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 5.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 200 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 200.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1CAS6ME9B
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Venice Venice Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 200 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij The Venice Venice Hotel?
Vandaag, 21 jun. 2026, kost een verblijf bij The Venice Venice Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 30 jun. 2026 min. € 863, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Venice Venice Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Venice Venice Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat The Venice Venice Hotel?
Dit luxe hotel ligt in Cannaregio, op 10 minuten wandelen van Rialtobrug en San Marcoplein. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op 15 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 20 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Venice Venice Hotel
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 111 van 123 beoordelingen
10 - Uitstekend
111
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 123 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 123 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 123 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 123 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marina
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay at a lovely, stylish and beautifully restored palace.
Marina
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Noof
16 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location staff restaurant and hotel
Noof
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nana Oumou Toure
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Venice Venice is right now my new favorite hotel in town. Its location is perfect, far enough from the crowds but at the same time near every main attraction. The vibe is great, modern Venetian atmosphere and decorated with tasteful art. The staff is incredibly friendly and efficient, they went out of the way for last minute bookings and special requests from us (a special mention to the front desk team: Valentina, Claudia and Enrico Emmanuele)
Nana Oumou Toure
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Howard
31 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location, welcoming staff, very clean room.
Howard
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chic hotel, fabulous location & wonderful team working there to assist with every need/question. We’ll absolutely be back.
Michelle
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Taeyoung
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was an excellent stay, highlighted by the artistic ambiance, well-designed amenities, courteous staff, pristine room, and superb location.
Taeyoung
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pablo
30 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best hotel in Venice ! Great service
Pablo
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CHUN CHENG
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nos gustó todo
Karina Adame
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian
28 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great overall experience. Beautiful hotel & friendly staff.
Brian
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antonio
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto perfetto
Antonio
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josh
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was just amazing, staff outstanding room beautiful this is a perfect place fantastic location and would recommend this place to anyone going to Venice. Very modern and fun place to stay no complaints here
Josh
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deborah Ashlee
15 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Impeccable customer service and concierge/ reception team. Beautiful rooms.
Deborah Ashlee
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
16 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes und zentral gelegenes Hotel mit super freundlichem Personal. Die schönste Terrasse für ein Abendessen mit in ganz Venedig.
Sandra
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arian
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel just the basic rooms had zero views