Russott

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Zakelijke services

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Familie vierpersoonskamer

  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 queensize bedden en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Executive tweepersoonskamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Max. aantal: 3
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Junior tweepersoonskamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Russott bevindt zich in San Giuliano, een wijk in Mestre, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Duiken, waterskiën en windsurfen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Mestre
Kaart
Via Orlanda, 4, Mestre, Veneto, 30173

In de buurt

  • Piazzalle Roma
    Piazzalle Roma
    9 min. rijden - 7.7 km
  • San Giuliano Park
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Parco Pubblico s Giuliano
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Forte Marghera
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Savian Vini
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Porto Marghera - 3 min. rijden
  • Mestre Centro B1 - 5 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Donazzon
    6 min. rijden
  • Fabbrica In Pedavena
    4 min. rijden
  • BEFeD Mestre
    4 min. rijden
  • Vega Park pizzeria
    7 min. rijden
  • Unico
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Russott

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Haven van Marghera
  • Overweeg een verblijf bij Russott en geniet van een droogkuis/wasserijservice, een businesscentrum en een restaurant. Gratis wifi in de kamer en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Limousine- of autoservice, snelle uitcheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
    • Gratis kranten, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • De 180 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis kranten.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
    • Lcd-televisies met premium tv-zenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Limousine-/autoservice
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Restaurants ter plaatse

  • La Fontanella

Gezinsvriendelijk

  • Kinderopvang (toeslag)
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Huwelijksservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Conferentiecentrum
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • In een provinciaal park

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Elke dag gratis kranten
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per persoon (enkele reis)
  • Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Russott?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Russott inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Russott uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Russott?

Dit hotel in San Giuliano bevindt zich op enkele stappen van San Giuliano Park en op 4,1 km van Haven van Marghera. Ook Forte Marghera en Piazza Ferretto liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Russott

7,4

Goed

8,0

Netheid

7,0

Locatie

8,0

Personeel en service

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 132 van 605 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 254 van 605 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 145 van 605 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 50 van 605 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 605 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

bounphay

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is near the public transport about 1km walk if you will use public transport I would recommend to buy both way pass or one day pass to Venice so you don’t need to looking for the tickets to come back to the hotel and there are coffee near gas station sell the tickets about 7 Euro per day
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

aan restauratie toe

Heel oud hotel!! Ontbijt niet lekker en eentonig. Fruitsap net opgeloste vitaminetabletten, oploskoffie... geen variatie aan brood... echt geen aanrader
1 nacht verbleven in oktober 2017
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geen 4 sterren hotel waard! Stoffige kamers, vieze handdoeken en muffe geur.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Nee.

Het hotel zag er van de buitenkant niet verzorgd uit, vies en oud. De kamers waren opzich wel netjes daar valt niet zoveel over te klagen. Toen we na een lange reis om 11 uur aankwamen werd ons verteld dat de kamer nog niet klaar was en we tot 3 uur moesten wachten, niet bepaald fijn dus. De ligging was echt vreselijk, om bij de bushalte te komen moet je langs de snelweg lopen en dan over een brug oversteken. De weg is ontzettend druk en met kleine kinderen zou ik het heel erg afraden !!
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Sterk gedateerd hotel

Locatie van het hotel is goed gelegen tov Venetie, echter in de buurt is niets te doen. Hotel is erg gedateerd; er is de afgelopen 50 jaar niets aan gebeurd. De kamers zijn op zich wel redelijk schoon
Geverifieerd

8/10 – Goed

Hesemans

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

gemakkelijk voor reis met de wagen

ideaal gelegen iets buiten venetië, gratis parking met de wagen vriendelijk personeel. Meertalig personeel. Goede busconnectie met venetië.Uitgebreid morgen buffet
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gerben

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

good hotel but with some peculiarities

the beds ar too short, just 1.95 so don't believe the description that the beds are long. they are just ordinary and too short if you are taller than 1.90 The busstop to venice is tricky. you need to go out of the parking lot and walk alongside the road out to the right and there is a bridge over the road. It is only one stop, this is the only drawback of this hotel that you need to use public transport. Coming out of venice it is the first stop and you need to walk approximately 400 meters
Geverifieerd

8/10 – Goed

Seba

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura un pó datata ma con camere grandi e luminose. Comoda la posizione per andare a Venezia con mezzi pubblici. Personale molto gentile e simpatico.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jean

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kim

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
pres des transports communs, la salle a souper est surprenante !
2 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo excelente
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jay

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front desk staff was helpful and informative. The food at the restaurant was good. The breakfast selections were amazing and delicious! The hotel was once elegant but now a bit tired, especially the carpet. Bus stop is a block away. Not anything else really that's vlose by.
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jasmin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr tolles Hotel und sehr freundliche Mitarbeiter auf jedenfall empfehlenswert saubere Zimmer kostenlos Parkplatz Möglichkeiten gute verkehrsbindung
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cesar Esau

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación afuera de venecia
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nuria

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El desayuno me encanto
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Me gusto la comodidad de los colchones. No me gustó que estaba todo muy descuidado con poco mantenimiento sobretodo los alrededores.
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

MICHEL

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous y avons passé une nuit en famille avant de prendre un avion. C'était parfait pour nous.
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Renate

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Verbindung zur Stadt ist unkompliziert mit dem Tram und man ist schnell wieder auf der Autobahn mit dem Navi - ansonsten könnten die Schilder besser gekenntzeichnet werden in welche Richtung es geht, hat ja mit dem Hotel gar nichts zu tun. Ich war auch nur 1 Nacht
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

HILDA

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Es un hotel viejo y se le nota, tiene buena ubicación para llegar a Venecia en tram o autobús, está a solo 2 paradas. El desayuno es bueno y variado.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vilde Henriette

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Enkelt, fint og veldig enkelt å komme seg til. Rommet var rent og pent, men gammelt. Store rom og god seng er en klar bonus. Vennlig personale 😍
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vincenzo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ho pagato la tassa comunale di quasi 10 euro che era stata già inserita nell'acquisto expedia
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jörgen

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean hotel, still a little worn. it's a ok hotel
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Jesus

Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sin aire acondicionado y mal servicio
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marc

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 stars all the way around. Great stay not too far from Mestre train station. Quick ride to Venice Island. Will definitely be staying there again!
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Erkan

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Nur für eine Nacht

Ein sehr altes Hotel gehört renoviert für ne nacht oder zwei geht es grad so. Klimaanlage ohne Funktion und es richt sehr strak nach altem Teppich was den Aufenthalt unangenehm macht wenn man Läger im zimmer ist. Der Service war auch ok aber nix hervorragendes was man sonst so gewohnt ist. Einzig gute ist das es nah an Venedig ist und man mit der Trambahn in ca15 min da ist.
2 nachten verbleven in juni 2022