Residenza degli Angeli

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 116
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Driepersoonskamer, privébadkamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(21 beoordelingen)
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer, privébadkamer

9,2 van 10
Fantastisch
(15 beoordelingen)
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, privébadkamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(33 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, privébadkamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(24 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, privébadkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residenza degli Angeli bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation. Rialtobrug en San Marcoplein zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Haven van Marghera. Ook Dogenpaleis en Piazzalle Roma zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
S.Croce 2325, Ca' Bragadin al Cristo, Venice, VE, 30135

In de buurt

  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Piazzalle Roma
    Piazzalle Roma
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Grand Canal
    Grand Canal
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 14 min. wandelen

Restaurants

  • Hostaria Sant'Aponal
    3 min. wandelen
  • Brunchcafe Venezia
    4 min. wandelen
  • Due Colonne
    4 min. wandelen
  • Birraria La Corte
    4 min. wandelen
  • Dai Zemei
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residenza degli Angeli

  • Bed & breakfast vlak bij Rialtobrug
  • Residenza degli Angeli bevindt zich dicht bij San Marcoplein en Dogenpaleis en biedt een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht, and zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Regendouches, haardrogers en shampoo
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • (kleer)kasten, gratis kinderbedden en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Gratis babybed
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Individueel ingericht
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten dienen hun aankomsttijd op de dag van aankomst te bevestigen via sms/WhatsApp/telefoon.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4K6DAXK3N
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residenza degli Angeli?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Residenza degli Angeli?

Vandaag, 21 jun. 2026, kost een verblijf bij Residenza degli Angeli van één nacht voor twee volwassenen op 7 jul. 2026 min. € 116, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Residenza degli Angeli zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Residenza degli Angeli inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Residenza degli Angeli uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Residenza degli Angeli?

Deze bed & breakfast ligt in Venetië centrum, op 15 minuten wandelen van Rialtobrug en San Marcoplein. Ook Grand Canal en Piazzalle Roma liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 30 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 14 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Residenza degli Angeli

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

8,6

Locatie

9,8

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 769 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 178 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 39 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 1002 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 1002 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Sigi

Positief: Netheid, personeel en service
Prijs kwaliteit verhouding is TOP!
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cangbo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay and walking distance to the most of the hot visiting spots, the owner is super nice and very friendly and helpful.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jeffrey

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic place to stay in Venice with a great host! We will stay here again on our next visit without a doubt.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location and Mario was very welcoming. No issues enjoyed our stay.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Francis

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
unique location in the center of the city, very quiet, good breakfast, pleasant and helpful staff, well spoken English.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Zach

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved staying at Mario’s place. It was a great location and Mario was very attentive to our needs. Highly recommend.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Scott

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The host sat down with us upon check in and went over in detail some great advice for us to the most out of or stay in Venice. Breakfast was good, rooms were cozy and clean.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michelle

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and attentive staff
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bethany L

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mario was very helpful. The breakfast was great. Location was great. Room was comfortable and had charm.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rodel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location nearby ti restaurant and very clean room, Mario is the best, helps us everything from check in and checking out. Gave us instructions where to go, thank you very much Mario!!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This B&B was lovely, comfortable and in a nice, quiet area of Venice. The owners, Mario and Esmeralda, were so friendly and helpful. I would highly recommend staying at Residenza degli Angeli.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tiffany

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mario was an amazing host! He sat with us to show us a map of the city and point out certain areas that we
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Theresa

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful stay, perfectly placed to explore Venice and Mario was a wonderful host, giving us lots of advice for our first stay in Venice. We would certainly recommend staying here.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria Sales

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, great ambience, safe and quiet location
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elisa

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was perfect - close enough to everything but far enough away to get the feeling of living in Venice. Mario and Esmeralda were so helpful with recommendations and critical for helping us make our early morning flight!
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cherlyn

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay with Mario and Esmeralda exceeded our expectations! They were friendly and super helpful. They were very in tune with their guests. Whether we wanted to have genuine conversations, travel assistance, or just peace and quiet. Rooms were great, breakfast was great. Location was quiet and convenient. Overall, we couldn't have been happier!
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thomas

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, plenty of places to eat and shop at within walking distance
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Kousei

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
近くに美味しい店を教えてくれた
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were very pleased with our stay here.  The owners, Mario and Esmeralda, could not have been more attentive and helpful in advising us on our stay. They served a lovely breakfast - with items that picked up early that day. The location is terrific, in a quiet part of Venice, where we felt we were with the locals - and their restaurant suggestions were great. We highly recommend!
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Delma

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay. The B&B was nestled in a narrow alleyway away from the hustle of tourist but central enough to get to every place by walking, water taxi or water bus. Mario, the owner went above and beyond to help us and to make us feel welcome.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Rachel

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Esmeralda is amazing. Room was clean. AC would have been nice. Convenient location. I would definitely stay there again.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

LEI

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great way of experiencing Venice by staying in this local bed and breakfast spot. The host Mario is super helpful in guiding us through the journey from arrival to departure. Highly recommended!
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación estaba limpia y era muy acogedora, Mario y esmeralda son de los mejores anfitriones que hemos tenido, sin duda alguna gente muy atenta y abierta en ayudar a los huéspedes, el desayuno era continental como su nombre lo indica era sencillo pero agradable y suficiente, me llevo una muy grata experiencia por el hospedaje y en general de la ciudad de Venecia , recomiendo si la van a visitar hospedarse con Mario y esmeralda. Espero regresa en un futuro.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Queenie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean although we got a few mosquito bites. Bed was a little hard and needs replacing. Mario and Esmeralda are very nice and made our stay enjoyable
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Tracy

Positief: Personeel en service
This is an Airbnb. The couple who owns it are very friendly and helpful. Answered our many questions regarding Venice and even provided a map and suggestions of things to do. We had all the supplies in the room. But it is not a new place, so do not expect a star hotel standard facilities. Breakfast was provided with coffee, yogurt and a croissant of your option.
2 nachten verbleven in mei 2026