Geheel appartement

Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
2 jun - 3 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Eenvoudige tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Klassieke tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Klassieke Twin kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Economy tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Comfort suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy ligt in Dorsoduro, een wijk in Venetië. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus). Marina di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
1198 Dorsoduro, Venice, VE, 30123

In de buurt

  • Ca' Rezzonico (museum)
    Ca' Rezzonico (museum)
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Accademia di Belle Arti
    Accademia di Belle Arti
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Ponte dell'Accademia
    Ponte dell'Accademia
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Peggy Guggenheim-museum
    Peggy Guggenheim-museum
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Piazzalle Roma
    Piazzalle Roma
    13 min. wandelen - 1.1 km

Restaurants

  • Ristorante da Gianni alle Zattere
    5 min. wandelen
  • Gelateria Nico
    5 min. wandelen
  • Bar alla Toletta
    1 min. wandelen
  • Osteria Al Squero
    3 min. wandelen
  • Cantine del Vino già Schiavi
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy

  • Appartement vlak bij San Marcoplein
  • Dicht bij Grand Canal en Piazzalle Roma ligt Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy, waar gasten onder andere kunnen genieten van een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Bidets, haardrogers en shampoo
    • Microgolfovens, baby-/kinderbedden en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 35 per verblijf

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Vliegenramen

Buiten

  • Tuin
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 6 units
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35.0 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 35.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B46AO8ZBMP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy?

Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy?

Dit appartement ligt in Dorsoduro, op 15 minuten wandelen van Accademia di Belle Arti en San Marcoplein. Ook Piazzalle Roma en Grand Canal liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 28 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 20 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Residenza Centopietre - Dorsoduro by Wonderful Italy

7,0

Goed

7,0

Netheid

6,6

Voorzieningen

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 64 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

David

Positief: Netheid, inchecken
Negatief: Communicatie, accuraatheid advertentie
Property was very clean. Pillows and beds need to be updated. Door to our room would not lock. Spent hours waiting. But on the bright side did not miss tour.. host was very helpful and kind. Would recommend this place
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Claude

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, voorzieningen
It is located in a great area of Venice. Many restaurants and sites close by. The room is dated and could use some improvements and cleaning.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RAUL

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nos gustó mucho el lugar!
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Es war ein schöner ruhiger Ort und nebenan befindet sich ein super leckeres Restaurant
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mayra

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nice place really near to al the monuments
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Perla

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice place, friendly people
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Love the place and the owners are fantastic!
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Corina

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Tolle Lage, nettes Zimmer, gerne wieder.
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Danielle

Positief: Netheid, communicatie
Self check in is perfect for late arrivals. Close to the Accademia vaporetta station. Pink room needs some power points.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Carlos

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, communicatie
The place was a good looking place but no well maintained. First’s thing’s first: pillows were stained with red marks, no toilet paper, spiderwebs, air conditioner didn’t work. A restaurant was right out of the door.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kate

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful stay. Beautiful room. Very happy with the access to accommodation.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Milan

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great spot, tucked away, felt very safe.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

usman

Positief: Netheid, communicatie
Good place to live
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jillene

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great place to stay! Just bring some mosquito spray!
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Enjoyed the location and hotel over all. However, the lack of secure luggage storage negatively affected a full day of our trip.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Davi Antonio

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excelente!

Localização excelente. Confortável. Muito bem explicado como chegar até o local. Ficaria novamente.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joseph

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Hotel was clean and great location in Venice. The contactless check-in was seamless, and it was helpful to store our bags there.
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrew

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great communication and in a quiet area. Nice place for coffee in the morning and great restaurants in the area. The property is very basic but clean.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pablo Adan

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
La llegada al hotel fue fácil, se encuentra relativamente céntrica, el cuarto bastante limpio, no hubo ruidos durante la noche y siempre hubo seguimiento por cualquier detalle que se llegara a necesitar por parte del Host.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

imma baranera

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Net i silenciós Bona comunicació amb el centre de la ciutat.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Cynthia

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pas très propre, mais spacieux et très bien situé
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Antonio

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid

Muy mejorable

La ubicación es muy buena, el edificio muy bonito, muy tranquilo, hay un mueble-bar...sin nada, y la limpieza nula.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

ROBERTO

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, comfort kamer

Biene ubicado pero mala limpieza

Buena zona pero la limpieza deja mucho que desear
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

laurence

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid
Logement calme et bien situe . Proprete du sol tres moyenne . Equipements manquants ou non fonctionnels . Dommage
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Annie

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I thought there would be a more private bath and room situation. It was fine, it was as described. I need to pay attention to the details.
4 nachten verbleven in oktober 2024