Geheel appartement

Matilde House near the Station!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Haven van Marghera.

Fotogalerie voor Matilde House near the Station!

Interieur
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, internet
Een haardroger, een bidet
Terrein van de accommodatie
Terrein van de accommodatie

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 555 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Matilde House near the Station!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Haven van Marghera.
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Geniet in dit appartement van de keuken met een oven, kookplaat en microgolfoven. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een kookplaat en een microgolfoven.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Woonkamer

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
On certain dates of the year, visitors must pay an access fee of EUR 5-10 per person per day to enter Venice. Those with accommodation in Venice are exempt from paying this. Guests must however request an exemption voucher in advance and present it with an identity document on arrival. To check affected dates, fees and request an exemption, visit cda.ve.it/en/.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

cleanbnb_11384

Over deze buurt

dit appartement ligt in Mestre. Rialtobrug en Teatro La Fenice zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Haven van Venetië. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Mestre, VE

In de buurt

  • Piazza Ferretto bevat straten
    Piazza Ferretto
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • M9 Mestre Museum
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Toniolo theater
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Teatro Corso
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Haven van Marghera
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Venezia Mestre - 5 min. wandelen
  • Mestre Centro B1 - 16 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Da Michele
    4 min. wandelen
  • McDonald's
    5 min. wandelen
  • Rosa Salva
    5 min. wandelen
  • Ristorante Cinese Delizie
    7 min. wandelen
  • PANDA FLY
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Matilde House near the Station!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Matilde House near the Station! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Matilde House near the Station! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Matilde House near the Station!?

Dit appartement in Mestre ligt op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Toniolo theater liggen op een kwartiertje wandelen. Mestre Centro B1 ligt op 16 minuten wandelen en naar Tramhalte Venezia Mestre is het 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Matilde House near the Station!

Beoordelingen

9,2

Fantastisch