Affittacamere met een chique stijl niet ver van San Marcoplein
Luxury Venetian Rooms ligt op loopafstand van Rialtobrug en Grand Canal en biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Luxury Venetian Rooms hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en lakens van Egyptisch katoen
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4NDK4R5ZY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Luxury Venetian Rooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Luxury Venetian Rooms?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Luxury Venetian Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 10 jun. 2026 min. € 159, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Luxury Venetian Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Luxury Venetian Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Luxury Venetian Rooms?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Castello, vlak bij San Teodoro, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Dogenpaleis en Rialtobrug liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 27 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 27 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 110 van 153 beoordelingen
10 - Uitstekend
110
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 153 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 153 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 153 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 153 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anderson
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a wonderful stay in this room in Venice. My family and I was warmly welcomed, and the room was absolutely beautiful and spotless. The staff did an excellent job, and the breakfast was absolutely delicious. I’d like to give a special thanks to Emelda, who welcomed us for breakfast—she was so kind and attentive. I absolutely loved staying in this room, and the location is perfect, close to everything. I highly recommend this room to anyone visiting Venice!
Anderson
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Grant
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and excellent staff. We loved the rooms and breakfast was really good.
Grant
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place will stay again
Juan
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Justin
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast, great rooms, great view
Justin
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wendy
13 nov 2025
Location,
Wendy
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kj
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Better instructions to get to the hotel would be fantastic but other than that beautiful spot perfect area would stay again!
Kj
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Candace
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was lovely as far as amenities goes. We had excellent service and were well taken care of.
Candace
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Savanna
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff, service, and location!
Savanna
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jailton
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Equipe muito atenciosas, cafe da manha fantastico.
Jailton
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chantal
15 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très beau séjour
Chantal
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaya Can
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place
Kaya Can
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
María Teresa
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Lo mejor la ubicación!
María Teresa
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Scott
19 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
These rooms were perfect for our stay in Venice. Clean, spacious, and a great location in San Marco… a short walk to the sites but off the beaten path as well. And a special shout out to Andrew who was very accommodating to our late check-in and unexpected changes in plans. 10/10 would recommend!
Scott
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lilian
1 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location and property!
Lilian
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Priscila
14 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto, comodidades, atendimento e café da manhã excelente dentro do que é proposto.
Só vale salientar que não é um hotel com recepção, é um B&B, não identificado na faixada, demorei a compreender a localização, o atendente da padaria ao lado que me ajudou, pois a entrada é uma porta simples que parece ser um residencial. Ao entrar no hall me assustei por não ter nada, e nenhuma identificação também. Porem o anfitrião chegou assim que acionado e quando subimos ao quarto me tranquilizei vendo que estava ok.
A cordialidade e gentileza do anfitrião fizeram qualquer mau impressão inicial desaparecer. Adorei a estadia e a localização é perfeita!
Priscila
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zainab
20 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Venice getaway
We really enjoyed Venice and the hotel was comfortable and has a great view!
Zainab
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francheska
11 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea ha sido muy excelente! Altamente recomendado este hospedaje en Venecia
Francheska
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
22 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing! Will stay again on our next trip to Venice!
Richard
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roy
21 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice vibe
Roy
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARY JANE ARANAS
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea and Staff are very friendly breakfast is really good room is spacious and clean, amenities with a bottle of wine as welcome drink
MARY JANE ARANAS
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect Vacation Stay
Hotel was beautiful and the staff were great. The room we got was very clean. The hotel was really close to the gondola ride and amazing restaurants nearby.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica
29 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was beautiful and everything was within walking distance.
Jessica
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Douglas
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to Stay!
Great place to stay and a perfect location! Great service!!!
Douglas
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leona
19 okt 2025
.
Leona
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lori
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The walk to find the location was interesting but once we explored around, this is a great location! Convenient to St. Marks, Doge’s Palace, restaurants, shops, gondola stop, etc.