Hotel San Moisè bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in Venetië, en ligt in de uitgaansbuurt. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo Storico Navale zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
San Marco 2058, Venice, VE, 30124
In de buurt
Teatro La Fenice
2 min. wandelen - 0.2 km
San Marcoplein
2 min. wandelen - 0.2 km
Basiliek van San Marco
5 min. wandelen - 0.5 km
Dogenpaleis
6 min. wandelen - 0.6 km
Rialtobrug
8 min. wandelen - 0.7 km
Restaurants
Harry's Bar Cipriani
3 min. wandelen
Hard Rock Cafe Venice
3 min. wandelen
Ristorante Al Theatro
3 min. wandelen
La Caravella
1 min. wandelen
Museum Cafe Museo Correr
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel San Moisè
Hotel vlak bij San Marcoplein
Hotel San Moisè bevindt zich op loopafstand van Grand Canal en Basiliek van San Marco en biedt een tuin, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 6 per persoon
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1400
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Als je na 20.00 uur aankomt, wordt je verzocht je aankomsttijd door te geven.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 6 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1SLTQ8YV5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel San Moisè?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel San Moisè?
Vandaag, 14 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel San Moisè van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 198, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel San Moisè inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel San Moisè uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel San Moisè?
Dit hotel ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Calle Larga XXII Marzo, San Marcoplein en Campanile van Venetië. Ook Rialtobrug en Basiliek van San Marco liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 28 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel San Moisè
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
9,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 260 van 737 beoordelingen
10 - Uitstekend
260
Gastenscore: 8 - Goed. 266 van 737 beoordelingen
8 - Goed
266
Gastenscore: 6 - Redelijk. 119 van 737 beoordelingen
6 - Redelijk
119
Gastenscore: 4 - Matig. 48 van 737 beoordelingen
4 - Matig
48
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 44 van 737 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
44
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laray
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is beautiful and the room was very clean, the fridge was always stocked and beds were made and the trash was taken out each day. Breakfast was delicious and staff were friendly.
Laray
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Svetoslav
13 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extremely expensive for the condition of the room. Really outdated bathroom. Good breakfast.
Svetoslav
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kaori
25 dec 2025
very good location
Kaori
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeffery
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly staff
Jeffery
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sebastian
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel
Sebastian
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
23 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location with a very friendly staff. Nice breakfast in the hotel a bonus.
Steven
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mauro
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
A localização era excelente. 400 m da Estação San Marco e 700 da Estação Rialto.
Único problema pode ser o banheiro que é bem apertado e pode prejudicar os a utilização de idosos.
Mauro
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We had the balcony room & the view was lovely. The beds were very comfortable (even the lounge bed for the 3rd person was quite comfortable). The included breakfast was a nice bonus. Especially for the price, we were quite pleased.
Michelle
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adeliceidys
26 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pleasant stay
Adeliceidys
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gary
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location with balcony view right on the canal. Easy access to all landmarks and shops.
gary
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Franklin
25 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente muy bueno
Franklin
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
28 okt 2024
Great location!
Paul
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jarred
25 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Jarred
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location, close to everything we wanted to see. Breakfast was very good, pastries were fantastic! Service was also very good, everyone was helpful.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Dmitry
7 okt 2025
Negatief: Netheid
Old, outdated , noisy, but good breakfast
Dmitry
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rosa
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel es encantador, su personal es super amigable y su desayuno es delicioso.
Rosa
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect 👌
Fabulous hotel, fabulous location!
Matthew
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tol
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous location.
Our room was amazing. Large, clean comfortable with non-stop free entertainment from our balcony overlooking the canal.
tol
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susayne
3 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like the hotel location
Susayne
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tonja
29 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location. Rooms were beautiful and comfortable. Staff were pleasant and very helpful.
Tonja
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yousif
13 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place. I enjoyed it a lot!
Yousif
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
martha
21 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Facil acceso, personal agradable
martha
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elisabeth
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé un bon moment dans l’hôtel et avons apprécié l'équipement et le petit déjeuner.
Elisabeth
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cheryl
2 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and most of the staff were wonderful to deal with.
Cheryl
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nick
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel in the tourist heart of Venice. Great views of the canals and generously sized rooms. Breakfast included and was a great spread. Good air conditioning and mini bar available. Close to the heart of S Marco but far enough out of the way to avoid crowds and noise.