Hotel Riviera bevindt zich in Lido, een wijk in in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation en aan het water. Palazzo del Cinema en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Spiaggia San Nicolò en Giardini della Biennale. Ook Campanile van Venetië en San Marcoplein zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals duiken en zeilen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Piazzale S.M. Elisabetta ang., Gran Viale 5, Venice, VE, 30126
In de buurt
Lido di Venezia
10 min. wandelen - 0.8 km
Spiaggia Lungomare d'Annunzio
11 min. wandelen - 1.0 km
Santa Maria Elisabetta-waterbus
1 min. wandelen - 0.0 km
Palazzo del Casinò
16 min. wandelen - 1.4 km
Palazzo del Cinema
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 109 min. rijden
Restaurants
9 Cafe
1 min. wandelen
Hotel Villa Laguna
2 min. wandelen
Osteria Gera Ora
6 min. wandelen
Trattoria Andri
7 min. wandelen
Bounty Bar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Riviera
Hotel vlak bij Palazzo del Cinema
Hotel Riviera bevindt zich dicht bij Giardini della Biennale en Spiaggia San Nicolò en biedt een gratis ontbijtbuffet, 3 strandbars en een dakterras. Avontuurlijke reizigers kunnen boogschieten bij dit hotel.
Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van shoppen ter plaatse en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Snelle incheckservice, een vergaderruimte en strandlakens
Conciërgeservice, een verticale tuin en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en parasols
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 57 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
3 strandbars
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Boogschieten
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Aan het water
Dakterras
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
4 etages
Feestruimte
Plantenmuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 24 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 30 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1S3N3D2Q9
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Riviera Venice
Hotel Riviera
Riviera Venice
Hotel Riviera Hotel
Hotel Riviera Venice
Hotel Riviera Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Riviera?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 30 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Riviera?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Riviera van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Riviera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Riviera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Riviera?
Dit hotel ligt in Lido, op 2 km afstand van Palazzo del Cinema en Giardini della Biennale. Ook Spiaggia San Nicolò en Dogenpaleis liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Riviera
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 351 van 807 beoordelingen
10 - Uitstekend
351
Gastenscore: 8 - Goed. 329 van 807 beoordelingen
8 - Goed
329
Gastenscore: 6 - Redelijk. 101 van 807 beoordelingen
6 - Redelijk
101
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 807 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 807 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Valérie
14 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Valérie
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Kees
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient hotel near waterbuses. Good breakfast. Good working airco. I had a lively spacious room with a private terrace full of flowers and plants. Good staff.
Kees
4 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Nico
Reisde met een groep
29 apr 2022
Positief: Netheid
Fijn hotel, iets gedateerd op perfecte locatie
Zeer vriendelijk hotel, uitstekende locatie dichtbij aankomst boot, wat luidruchtige buurt. ars in de buurt
Nico
4 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Stel, Rotterdam
23 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn Hotel en perfecte ligging
Vriendelijk personeel, vlak bij de waterbus, en een paar miinuten lopen van het strand. Prima ontbijtje. Echt een fijn hotel.
Stel
8/10 – Goed
christine, amsterdam
3 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn hotel. Grote kamer. Douche klein.
Fijn hotel. Als het te warm is voor de stad kun je hier naar het strand.
christine
6/10 – Redelijk
Ruud & Grace, Den Haag
31 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Aardig hotel vlak bij watetbushalte
Een heel aardig 3-sterren hotel op nog geen 50m van de Vaporetti (waterbus) halte van het eiland Lido. Kon gewoon niet beter. Van hier gaan wel 8 lijnen naar Venetië maar ook naar de andere eilanden.
Hotel is typisch Italiaans in gericht in gele rn groene kleuren. Kamers zijn krap met kleine maar volledige badkamer en een piepkleine TV (19") nog uit de vorige eeuw.
Alle kamers hebben Airco maar werkt NIET! Deze wordt centraal pas aan gezet in juni (wij waren daar eind mei, onder het dak en 24C). Daardoor met de ramen open geslapen totdat om 6uur het busstation en de wegwerkzaamheden je wekte.
Verder uitgebreid ontbijttafel met veel zoetigheid
Ruud & Grace
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 mei 2014
Negatief: Comfort kamer
Good location on Lido
When in Italy....
Never book a single room!
You will end up in a cloakroom with a bed...somewhere in the corners of the hotel.
This was also the case with this hotel.
And the bed is not made for people from the north of europe...just a little bit too small....
Hotels in Venice are expensive, and this one is reasonably priced. But once again; never take a single room.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Elly, Duivendrecht
12 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room with a view
Kamer met terras met een geweldig uitzicht op Venetie.Super ontbijt en vriendelijk personeel.
Elly
8/10 – Goed
Tilly, Maarssen
7 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekende ligging, 50meter van de watertaxi
Leuk hotel,schoon, goed ontbijt en vriendelijk personeel.Uitstekende ligging tegenover de watertaxi en bussen, restaurantjes en winkels in de omliggende straten.
Het strand ligt op ongeveer 750 meter
Op Lido kan je lekker rustig bijkomen na een drukke en geweldige dag in Venetie.
Tilly
8/10 – Goed
Kirsten, Antwerpen
29 mrt 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prijs - kwaliteit zeer voordelig!
Hotel is zeer goed gelegen, vlak bij de lijnboten. Het is ongeveer 10 min varen en dan sta je op het San Marco plein. Goede uitvalsbasis om omliggende eilanden te gaan verkennen. Zeer vriendelijk personeel en het ontbijt was ok maar niet subliem. Zeker een aanrader voor het geld dat je daar betaald.
Kirsten
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 sep 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Riviera Lido Venetie, heerlijke uitvalsbasis
prima ontbijtbuffet! Mooi op een afstandje gelegen om bij te komen van alle indrukken van Venetie. Direct bij de Vaporetto naar hartje Venetie. En het strand is vlakbij voor een heerlijke duik.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Mirjam
Reisde met een groep
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Frühstücksbuffet, man kann mehrere Kaffeesorten bestellen
Mirjam
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Manfred
28 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles super
Manfred
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jaydon
30 okt 2025
Jaydon
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Jonathan
Reisde met familie
28 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Front desk was kind of rude, and didn’t seem to care. Dated hotel. The breakfast that was included wasn’t very good, but the restaurant staff was accommodating and hustled. I felt that maybe because I booked on Hotels.com and was American, that I got treated badly. View on Venice was great! Location was great.
Jonathan
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Rachel
27 okt 2025
Rachel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Genoveva
Reisde met familie
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family vacation.
Excellent location for the price, staff very friendly the bar is amazing, service is excellent.
Genoveva
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Francisco
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel con excelente ubicación. Me encantó que estuviera a unos pasos del Ferry de Venecia
Francisco
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
HERNAN
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Na
HERNAN
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mena
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was really amazinf
Mena
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Valeria
Reisde met familie
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastico
Valeria
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
veljko
Reisde met familie
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location was excellent
Staff and service excellent
Breakfast excellent, Best crossants and pasteries
Room was comfortable, but carpet dated and a little worn
veljko
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Alberto
Zakenreiziger
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alberto
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Mateo
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Mateo
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Nicole
Reisde met een groep
13 sep 2025
Very frustrated by lack of response from property when we messaged regarding questions about parking. It was identified that parking was available at the property....upon messaging we found out it was two spaces located blocks away. When we tried to book a spot/inquire where it was located we received no response. Given we had no information we had to return our car days early as we weren't sure we could secure any parking. Disappointing experience