Hotel Noemi

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Roomservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer

  • 14 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

  • 15 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Economy tweepersoonskamer

7,6 van 10
Goed
(4 beoordelingen)
  • 10 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Noemi bevindt zich in Venetië centrum, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Terminal Fusina. Marina di Venezia en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Calle dei Fabbri, 909, San Marco, Venice, VE, 30124

In de buurt

  • Een historisch gebouw met gedetailleerde architectuur en een groot open plein.
    San Marcoplein
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een gedetailleerde mozaïek met religieuze figuren en architectonische zuilen.
    Basiliek van San Marco
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een plein met een hoge toren, een groot gebouw met koepels, en rijen lege tafels en stoelen.
    Campanile van Venetië
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een statig architectonisch gebouw met versierde zuilen en een trap naar een hoger gelegen niveau.
    Dogenpaleis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een stenen brug met bogen over een gracht, omgeven door historische gebouwen.
    Rialtobrug
    6 min. wandelen - 0.6 km

Restaurants

  • Hard Rock Cafe Venice
    2 min. wandelen
  • Caffè Lavena
    2 min. wandelen
  • Gran Caffè Quadri
    2 min. wandelen
  • Starhotels Splendid Venice
    3 min. wandelen
  • Hütte
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Noemi

  • Hotel met een rijke geschiedenis niet ver van San Marcoplein
  • Hotel Noemi ligt op een steenworp van Basiliek van San Marco en Grand Canal. De accommodatie biedt een bar en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
    • Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
    • Conciërgeservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Noemi bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • (kleer)kasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
  • Een bar/lounge

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Donzen dekbed
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 juni tot 15 september.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Noemi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Noemi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Noemi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Noemi?

Dit historische hotel ligt in Venetië centrum, vlak bij Museo Correr, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Rialtobrug en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 26 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 26 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Noemi

7,8

Goed

8,4

Netheid

9,0

Locatie

8,2

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 164 van 531 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 214 van 531 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 86 van 531 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 39 van 531 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 28 van 531 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ruth

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Room was small but very clean.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tabea

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage, sehr freundliches Personal. Zur Ankunft gab es eine Flasche Begrüßungs Prosecco
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Joe

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Good location but room are small
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Richard

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was nicely decorated and attractive, but it was small. Had a hanging rod for clothes, but no drawers nor many surfaces to put things. Shower stall was very small, but the showerhead was very good so showering was not a problem and I am over 6 feet. Lighting in the bathroom was dim. Staff was nice but they were never present at night so if you didn’t get back from touring around town in the early evening, you couldn’t get any help with anything. Continental breakfast was fine but it was €12 and I believe the Expedia website had a lower price. The location was fantastic, two minutes from Saint Mark Square, there is a grocery store right around the corner to buy water and fruit and essentials. The restaurants heading north from the hotel were pretty reasonably priced and I found a good breakfast spot right around the corner. Overall, it was a great place to stay as a solo traveler and I think it would’ve been OK for two people as well.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Keith

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was immediately clean. Wonderful staff and great location. I will be back!
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nancy

Positief: Netheid, voorzieningen
What a wonderful place to stay in Venice. The spindles and hand rail of Venetian Glass was amazing. Grazie Mille so convenient and easy to find from Saint Mark Square. I would stay there again. The staff was phenomenal
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

eric

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

carlos

Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
El perosnal muy amable, pero nunca hay nadie en recepción
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Razar

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Belle chambre. Accueil sympathique
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Martine et Frédéric

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
chambre un peu ancienne, radiateur bruyant et matelas très inconfortable. Personnel et réception très agréables. dommage de ne pas faire un effort sur l'équipement pour dormir et améliorer système de chauffage
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Laurent

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Principal atout l’emplacement… à deux pas de la place saint Marc. Personnel agréable et efficace. Hôtel vieillissant … et douche à l’eau tiède pendant 3 jours.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location.
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Hotel was great, clean, comfortable and the employees very gentle.
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Logan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Small room but it’s all you need for this great price and location.
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Neil

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Vintage Venice

Perfect location in Venice... nice staff
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Anthony

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très central. C’est son côté pratique. À 5 min du Rialto et 1 min de la place San Marco. Aurait besoin d’un gros coup de jeunesse. Chambre legerment dépassée par le temps. Literie très confortable. Salle de bain spacieuse mais douche assez petite. Petit déjeuner convenable. Personnel agréable et conviviales. Une bonne expérience mais un prix légèrement élevé à mon goût.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Martha

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bathroom was fine. The room and dining area extremely tiny! Nothing comfortable!
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hélène

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout a été plus que parfait, aucune déception…. Déjeuner très respectable, employés d’une gentillesse exemplaire, propreté impeccable, bref on y retournerait sans hésitation… le seul hic, la télé seulement en italien.
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHANTAL

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Minutes walk from the St Mark Square: Priceless!
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great location and that’s about all, really, really small. By my standards this is 1*, certainly not 3*, perhaps it’s Italy!
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Annalyse

This was an excellent location to access all areas of Venice! Easy walk to Rialto and San Marco as well as less explored areas. Good size room with a great views of the iconic alleys. Typical amenities with great staff!
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

spiros

Positief: Netheid, personeel en service
Amazing location. A little outdated,well worn
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Cat

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The location of this hotel is incredible but it is a 2 star hotel. Would still recommend as it’s so close to San Marco’s Square - who’s spending a bunch of time in their hotel room when they’re in Venice anyway!
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

stuart

Positief: Netheid
close to st marks square
3 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Romy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unbeatable location. Directly next to St Mark’s square. Cute accommodations, nice in-room decor, though the morning street traffic is quite loud. I recommend ear plugs!
2 nachten verbleven in april 2023