Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Montecarlo bevindt zich vlak bij een metrostation in Venetië centrum, een buurt in Venetië die eenvoudig te voet te bezoeken is en vlak bij leuke winkelstraten ligt. Haven van Venetië en Terminal Fusina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Reis je met kinderen? Overweeg dan San Teodoro en Stazione Marittima. Beleef waterpret met activiteiten zoals windsurfen en zeilen. De centrale ligging van dit hotel is populair. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Calle Specchieri 463 San Marco, Venice, VE, 30124
In de buurt
San Marcoplein
2 min. wandelen - 0.2 km
Basiliek van San Marco
2 min. wandelen - 0.2 km
Dogenpaleis
3 min. wandelen - 0.3 km
Rialtobrug
5 min. wandelen - 0.4 km
Brug der Zuchten
5 min. wandelen - 0.4 km
Restaurants
Rossopomodoro
1 min. wandelen
La Piazza
1 min. wandelen
Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
2 min. wandelen
Bar Al Campanile
1 min. wandelen
Rosa Salva
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Montecarlo
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van San Marcoplein
Hotel Montecarlo bevindt zich op loopafstand van Basiliek van San Marco en Rialtobrug en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een bar en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en bagageopslagruimte
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de prijs-kwaliteitsverhouding en de centrale ligging
Kamervoorzieningen
De 62 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met bidets en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies met digitale zenders
(kleer)kasten, kinderopvang en koffiezetapparaten/waterkokers
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Als je in de appartementen verblijft, kun je inchecken bij het hotel (op 70 meter afstand).
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20.00 voor volwassenen en EUR 20.00 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A19I7O8X5P
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Montecarlo Hotel
Hotel Montecarlo Venice
Hotel Montecarlo Hotel Venice
Hotel Montecarlo Venice
Montecarlo Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Montecarlo?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Montecarlo?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Montecarlo van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 202, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Montecarlo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Montecarlo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Montecarlo een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15 per persoon.
Waar staat Hotel Montecarlo?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Venetië ligt in de historische wijk, vlak bij San Teodoro, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Dogenpaleis en Rialtobrug liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 26 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Montecarlo
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 944 van 1284 beoordelingen
10 - Uitstekend
944
Gastenscore: 8 - Goed. 227 van 1284 beoordelingen
8 - Goed
227
Gastenscore: 6 - Redelijk. 73 van 1284 beoordelingen
6 - Redelijk
73
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 1284 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 16 van 1284 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
16
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Manon Tamara
Reisde met familie
1 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Vriendelijke en hulpvaardige medewerkers. Leuke extra service als thee tijd. Ontbijt heerlijk. Kamer was klein en gehorig maar al met al zeker een aanrader.
Manon Tamara
3 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Rosalie
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is in the heart of activities in Venice, just a few steps from St. Mark’s square. Very convenient, with lots of shopping and dining options. The staff were very kind and helpful. The hotel is a very clean and well maintained. Breakfast and afternoon tea was excellent. The accommodation is definitely 5 star! Will absolutely stay here again.
Rosalie
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Carl
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in a standard double room, it was nice but a bit cozy. The location of the hotel is probably one of it's chief benefits, although beware that it is very close to some church bells. When they ring you will feel it.
Carl
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Satyajit
Reisde met familie en kleine kinderen
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The check-in process was smooth and quick. Desk staff were very friendly and helpful. They even included a complimentary Murano glass factory trip for us.
Our room was in a separate apt building, 3rd floor. There was a tiny lift, but we preferred the stairs. The room itself was amazing, it was spacious and elegant. Kitchen and laundry were included. The master bedroom had 3 small balconies overlooking the canal, which was incredible. One minor gripe was the shower water pressure which was quite low.
Hotel location is perfect, since it is steps from the basilica and the square, and about 10 mins walk to Rialto.
Satyajit
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Brandon
4 apr 2026
The room was a great size for european standards and the staff was very friendly!
Brandon
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Elisha
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quirky lil room with a bubble tub.
Elisha
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast menu and food were great. Staff was extremely helpful. Escorting us personally to where we boarded the water taxi to the airport.
Thomas
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Laura
Reisde met partner
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel muy limpio y acojedor , en muy buen sitio en el centro de venecia todo queda centrico ,lo recomiendo .
Laura
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Sharon
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, close to everything, staff very helpful and friendly, lovely afternoon-tea, rooms very clean
Sharon
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
暖幸
18 mrt 2026
暖幸
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Connie
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, great location. Lovely interior.
Connie
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Raymundo
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing. We got the apartment which is just a few steep from the hotel and has a nice canal view. It has everything, a kitchen with all the utensils and even a small oven. Two independent rooms each with a tv. Another tv in the living room (although the remote was not working but did not use a lot anyway). A bathroom with a shower (the shower head was a bit loose but we managed).
A washer to wash clothes (note that these washers are in the smaller size and we had to clean it before use (the only comment that I would suggest). No dryer as here it is customary to hang clothes to air and dry.
The staff was amazing in every way and reception is always staffed so no worries if you ever have a request. We were a family of four and we were super pleasantly surprised.
Close to everything (about 3 min to st marks square) and good restaurants. We only stayed 2 nights but having two rooms with teenage kids made a difference. It is on the expensive side but really enjoyed the experience.
Raymundo
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Isaura
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Isaura
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Monica
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent customer service
Monica
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Katherine
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location just off St Marks square, close to a Pareto stops, restaurants and shopping. Great staff!!! It was clean and comfortable.
Katherine
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jessica
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jessica
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Frank
27 feb 2026
Frank
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Itsuki
25 feb 2026
Itsuki
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Michelle
23 feb 2026
Michelle
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Melanie
Reisde met partner
21 feb 2026
Positief: Netheid
Staff was very helpful, great breakfast and afternoon tea. Very close to the square.
Melanie
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous, helpful staff. Spotless and updated room with elegant linens. Room service was superb. Excellent recommendations for meals water taxis and events in town.
Susan
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Dana
Reisde met familie
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely accommodations in the thick of the city - could not have been happier with the location, clean room and, most importantly, fantastic staff that are so helpful and friendly. LOVED IT!
Dana
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Marcell, Miami
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is perfect in 2 min to St mark plaza!!!! The room are nice very clean and the breakfast delicious, also they had a tea time everyday at 4:00 pm as a compliment. Very helpful staff
Marcell
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Darla
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was fantastic cute boutique hotel very clean room the breakfast was fantastic