Hotel Diana

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 123
inclusief belastingen en toeslagen
17 mei - 18 mei

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Driepersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(6 beoordelingen)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Vierpersoonskamer

7,4 van 10
Goed
(3 beoordelingen)
  • 32 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden

Eenpersoonskamer

7,4 van 10
Goed
(13 beoordelingen)
  • 10 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Twin kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(12 beoordelingen)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Diana ligt in Venetië in het stadscentrum. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo Storico Navale zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Calle Specchieri, 449, Venice, VE, 30124

In de buurt

  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Basiliek van San Marco
    Basiliek van San Marco
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Campanile van Venetië
    Campanile van Venetië
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    5 min. wandelen - 0.4 km

Restaurants

  • Rossopomodoro
    1 min. wandelen
  • La Piazza
    1 min. wandelen
  • Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
    2 min. wandelen
  • Bar Al Campanile
    1 min. wandelen
  • Pizzeria 1000 Gourmet
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Diana

Hotel vlak bij San Marcoplein
Hotel Diana ligt op een steenworp van Basiliek van San Marco en Rialtobrug. De accommodatie biedt een bar en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Een continentaal ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
  • Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en een lift
  • Meertalig personeel
  • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Diana bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
  • Televisies met kabelzenders
  • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
  • Een bar/lounge

Gezinsvriendelijk

  • Extra bed (toeslag)
  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • 4 etages
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Telefoon
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 100 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 100 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 oktober tot 15 april.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Diana?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Diana?

Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Diana van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Hotel Diana zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Diana inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Diana uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Diana?

Dit hotel ligt in Venetië centrum, vlak bij San Teodoro, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Dogenpaleis en Rialtobrug liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 27 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 27 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Diana

7,0

Goed

7,4

Netheid

9,0

Locatie

7,2

Personeel en service

6,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 190 van 957 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 357 van 957 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 215 van 957 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 101 van 957 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 94 van 957 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Anjila

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location!!! Clean room.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Morgan

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Pros - housekeeping team good & friendly. Location. Rooms are decent sized. Venetian themed. Mini fridge. Reception next door was friendly. Cons - loud - I could hear everything from the street, hallway everywhere. Room was dark as felt unable to open window. Shower smelt like pee.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Hilmi

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
First of all, it’s an old building and that’s expected from Venice, but the furniture and carpet inside the rooms really need to change. There was some amount of dust which questions whether rooms are properly vacuumed. The bedsheets are clean but I noticed 5 insect bites on my right upper leg in the morning. I know what a mosquito bite looks like so this was not it. The rooms are not sound proof - I could clearly hear the guests in the other room talking. Breakfast was ok.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Sara

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel datato, ma in posizione ottima vicino a piazza San Marco, colazione sufficiente con dolce e salato. Materasso comodo, ma cuscini troppo duri e sottili. Consiglierei questo hotel solo per il rapporto qualità/prezzo/posizione
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is nearby and accesible with good prices
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Julijana

Frühstück nicht besonderes ,wenig Auswahl. Erst nicht sauber Zimmer bekommen,nach meine Beschwerden ein anders auch nicht besser ,wieder Diskussion dann habe ich ordentliche Zimmer auch sauber bekommen.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Dulce

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Me ofrecieron diana y nos hospedamos en frente
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alfonso

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena atención
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Christina

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There were ants in our room, including all over the bathroom and in the bed. The window in the bathroom was broken and the buttons on the thermostat were worn out, so the room was too hot. The carpet and bed spreads were old and worn. When they sent directions the message was incomplete, which made finding the hotel difficult (gps is not good in Venice). We could not get the refrigerator to work. The breakfast was basic, but adequate. The location was convenient to the main tourist areas. I would not recommend staying here, my husband would not even shower because the ant infestation in the bathroom was so bad, and I woke up to an ant crawling up my arm.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cinzia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfektes Hotel.
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thanh Huong

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great breakfast, great hotel
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gerald

Hôtel top situation pour découvrir la ville . Les chambres sont plutôt correct la décoration typique Venise
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Kristen

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very close to restaurants and square
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Emmanuel Prudencio

Positief: Personeel en service
excelente ubicación
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leonardo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel muy céntrico y bonito
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mrudula Ninad

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, good breakfast, good price
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mrudula Ninad

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, awesome breakfast and very convenient
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Heather

Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
We were very happy at first, the location was excellent and the room was a good size and breakfast was filling. The issue was after two nights we were covered in bites and I informed the hotel but received no response.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Suzzette

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ayla the manager was excellent
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Emir Koral

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
San Marco Meydanına 50mt.mesafede çok sessiz sakin küçuk ama temiz bir odada kaldım.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Juan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

BASTANTE BIEN

Está muy céntrico a 2 minutos de la plaza san Marcos y cerca del puente Rialto que puedes coger el vaporeto para ir al tren
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gin Hwan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
非常乾淨 很近旅遊景點 早餐也很好
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

michele

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza sporca e piena di polvere. Il coperchio del water rotto. Stanza angusta. Mi meraviglio che EXPEDIA proponga un albergo del genere. Assolutamente da evitare!
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

BERTHA L

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Maravillosa creación humana

El hotel muy céntrico a pasos de los lugares turísticos, la comida y los helados.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Patxi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very centric
1 nacht verbleven in oktober 2025