Hotel Canal bevindt zich in Santa Croce, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. San Giuliano Park en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Sestiere Santa Croce 553, Venice, VE, 30135
In de buurt
Piazzalle Roma
2 min. wandelen - 0.2 km
Grand Canal
2 min. wandelen - 0.2 km
Ghetto van Venetië
8 min. wandelen - 0.7 km
Haven van Venetië
9 min. wandelen - 0.7 km
Tronchetto (halte waterbus)
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 6 min. wandelen
Station Venezia Tronchetto - 17 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 19 min. rijden
Restaurants
KFC
6 min. wandelen
Bar Autorimessa Piazzale Roma
6 min. wandelen
Bistrot S. Lucia
7 min. wandelen
Bar Filovia
3 min. wandelen
Burger King
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Canal
Hotel vlak bij Piazzalle Roma
Vlak bij San Marcoplein en Grand Canal biedt Hotel Canal een gratis continentaal ontbijt, een bar en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Lokale shuttleservice, rookvrije accommodatie en een feestzaal
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Een automaat en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Canal bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals kluisjes en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Canal Hotel
Canal Venice
Hotel Canal
Hotel Canal Venice
Hotel Canal Hotel
Hotel Canal Venice
Hotel Canal Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Canal?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Canal?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Canal van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Canal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Canal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Canal?
Dit hotel ligt in Santa Croce, op 5 minuten wandelen van Piazzalle Roma en Grand Canal. Ook San Marcoplein en Haven van Venetië liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Canal
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
8,4
Locatie
7,6
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 151 van 1005 beoordelingen
10 - Uitstekend
151
Gastenscore: 8 - Goed. 344 van 1005 beoordelingen
8 - Goed
344
Gastenscore: 6 - Redelijk. 265 van 1005 beoordelingen
6 - Redelijk
265
Gastenscore: 4 - Matig. 136 van 1005 beoordelingen
4 - Matig
136
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 109 van 1005 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
109
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
19 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Badkamer was erg vies, oud en kapot. Kamer oud en niet al te netjes.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
roel, Nieuwerkerk aan den ijssel
Reisde met partner
21 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
De ontvangst was goed het ontbijt was ook voldoende maar verder zou ik zeggen ga is een beetje teneveren alles erg oud en versleten maar wel redelijk schoon.
roel
2 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
marie, belgie
6 mrt 2017
fantastische ligging
Het hotel op zich stelt niet veel voor.
Toen ik daar aankwam wou ik onmiddellijk wederkeren en ergens anders gaan slapen. Van buiten af leek het een vervallen kot. Ben dan toch binnen gegaan en viel al bij al toch nog mee.
marie
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 feb 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Smerig hotel, met name het beddegoed. Het bedlinne
Smerig hotel, de dekens van het bed waren heel vies, het sprei zag geel van de smerigheid en er zat zelfs opgedroogd bloed op. Locatie was prima en het personeel aardig. Piepkleine kamer.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Jacqueline, Groningen
15 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Knus en authentiek hotel.
Canal hotel is een oud maar wel een knus en in typisch Venetiaans sfeertje.
We hadden eerst een kamer op de 2de verdiepng maar dat was echt veel trappen lopen dus gevraagd
om een kamer naar de 1ste verdiepng; die kregen we ; een prachtige grote familiekamer !
Personeel is byzonder vriendelijk, over ontbijt en schoonmaak ook niet te klagen.
Jacqueline
6/10 – Redelijk
Nicolet, Naaldwijk
19 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service
Prima gelegen hotel
Hotel ligt op korte loopafstand van bushalte. Dat was wel zo handig met de koffers en vele trappen. Buitenkant ziet er wat troosteloos uit, maar dat zie je in heel Venetië. Binnen een kleine receptie en vriendelijke medewerkers. Kamer was gedateerd maar heel schoon net als de badkamer. Koelkastje was gevuld. Het ontbijt was ook prima. Cake, croissants, broodjes, kaas, worst, zoetigheid, koffie, thee, sappen, yoghurt en muesli. Niets om te klagen. De binnentuin was niet geopend daar werd aan gewerkt. We hadden tevoren al veel reviews gelezen en foto's gezien en gingen er dus niet met al te hoge verwachtingen heen. Maar het is zeker niet tegengevallen. Zou er zo weer heen gaan. Prijs/kwaliteit is goed.
Nicolet
8/10 – Goed
JeRiMar, Maassluis
3 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideaal gelegen voor Cruisereizigers
Fijn knus hotel, dat ideaal is gelegen wanneer je vanuit Venetie een cruise gaat maken. Het ligt nl op 2 bruggetjes afstand van het bus station Piazza de Roma, waar ook de People Mover (monorail) naar de cruiseterminal is gevestigd.
Ontbijtbuffet is heerlijk!
JeRiMar
8/10 – Goed
Daniel
Reisde met partner
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación incluía la opción de desayuno, muy bueno. A diferencia de las opiniones que había visto en Google, el personal fue amable e incluso nos apoyaron a guardar las maletas mientras íbamos a explorar más después del checki out. Eso sí la habitación la reserve desde expedia para evitar alguna mala experiencia.
Daniel
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
ALEJANDRA
Reisde met familie
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un hotel muy bien ubicado
Justo enfrete de la estacion de tren santa lucia
Ideal para llegar dejar las valijas y salir a recorrer.
El desayuno lo sirven en el hotel de la vuelta y es bastante abundante.
El personal atento, te guardan las valijas 3 horas sin carga luego del check out. Dsp te cobran.
ALEJANDRA
1 nacht verbleven in april 2026
4/10 – Matig
Dale
8 apr 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Booked in Cansl Hotel when checked in the moved ist some Walter Hote around the corner no warning no option to change and let us know after they took my money .
Staff not friendly
Breakfast poor and Air Conditioner didnt work
said something to staff and they did nothing it only blew hot air .
Only good thing about this was the location
Dale
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Alejandra
Reisde met een groep
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy cerca de la ferrovia. Las principales visitas de Venecia quedan algo alejadas, pero en 20 minutos a pie se llega a todas partes. El hotel está escrupulosamente limpio, desayuno buffet abundante, camas cómodas. Muy recomendable.
Alejandra
4 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Alan
12 feb 2026
Positief: Netheid
La habitación no se encontraba en el hotel. Nos llevaron a otro edificio a 5 min del hotel canal , no estaban conectados , no servía el cerrojo para entrar y nos quedamos fuera hasta que un huésped nos abrió por qué el personal no pudo abrir .
Alan
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
JOHN, SALEM
12 jan 2026
Positief: Netheid
Nice hotel - friendly staff. I had a small room with queen bed. They let me leave my bag before check-in. Short 5 min walk to bus station (Plaza Roma).
JOHN
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Yanina
11 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal atento y muy servicial atente las necesidades de los clientes.
Frente al canal, accesible desayuno completo, agradable para familias
Yanina
1 nacht verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Frances
4 jan 2026
Frances
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Francesco
24 dec 2025
Francesco
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Bianca
16 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The heat broke but they were very apologetic and provided a space heater.
Bianca
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Trevor
3 dec 2025
Trevor
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Tammy
Reisde met partner
22 nov 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel misrepresented itself. You think you are booking Hotel Canal as shown online and when you check in they hand you a key and ask you to walk around to the side of the building to Hotel Walter which is a dump. They give you a code to a main door which doesn’t actually lock. There are no staff onsite and the place is completely insecure all night. The building itself smells bad and look rundown inside. The rooms don’t even complete to the rooms at Hotel Canal. The heat had to be on or off, it did not regulate itself. So when it got to warm you had to wake up and turn it off. Then wake up freezing. The bed was hard and the TV didn’t work. There is also zero view.
Tammy
2 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
dominique
21 nov 2025
Negatief: Voorzieningen
Eau plus que tiede dans la douche
Petit dejeuner paye que nous avons du repayer en liquide sur place les cartes amex ou visa ne passaient pas !!!!!
dominique
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Emersson
13 nov 2025
Positief: Personeel en service
Quarto antigo e quente, com o aquecedor travado… parecia que estávamos no inferno.
Emersson
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Jerker
6 nov 2025
Jerker
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Daniella
Reisde met familie en kleine kinderen
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay. Convenient to get to
Daniella
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Kushal
31 okt 2025
Kushal
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
ANA
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer