Sonder Salute Palace ligt in Dorsoduro, een wijk in Venetië. Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. San Teodoro en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Dorsoduro, 222, Venice, Veneto, 30123
In de buurt
Peggy Guggenheim-museum
2 min. wandelen - 0.2 km
Basiliek van Santa Maria della Salute
2 min. wandelen - 0.2 km
Accademia di Belle Arti
6 min. wandelen - 0.6 km
Ponte dell'Accademia
8 min. wandelen - 0.7 km
Ca' Rezzonico (museum)
8 min. wandelen - 0.7 km
Restaurants
Bar Redentore
12 min. wandelen
Gelateria Nico
7 min. wandelen
La Caravella
15 min. wandelen
Bar Ducale
15 min. wandelen
Ristorante Al Giglio
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sonder Salute Palace
Hotel vlak bij San Marcoplein
Sonder Salute Palace ligt op een steenworp van Grand Canal en Basiliek van San Marco. De accommodatie biedt een tuin en nog veel meer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een kluis bij de receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie worden alleen volwassenen toegelaten.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Sonder Salute Palace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.
Waar staat Sonder Salute Palace?
Dit hotel ligt in Dorsoduro, op 2 km afstand van Zattere, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sonder Salute Palace
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,2
Netheid
8,0
Locatie
6,8
Personeel en service
5,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 333 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 83 van 333 beoordelingen
8 - Goed
83
Gastenscore: 6 - Redelijk. 95 van 333 beoordelingen
6 - Redelijk
95
Gastenscore: 4 - Matig. 73 van 333 beoordelingen
4 - Matig
73
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 50 van 333 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
50
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marcel
3 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
rustig, gunstig gelegen in het hart van Venetie
Op loopafstand van alle bijzonderheden en toch geen lawaai van toeristen of boten, Ontbijt is oke. Vriendelijk personeel. Kortom zeer aan te bevelen.
Marcel
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
29 mrt 2016
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic hotel met een goed ontbijt
De kamer is zeer klein maar het heeft een prima bed. Ook de badkamer is erg klein maar verder wel netjes.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jonge reizigers
29 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie locatie voor weinig
Wij hebben 4 nachten in dit hotel geslapen. Het hotel is erg oud en de mattrassen zijn zacht en zakken in...Echter is voor ons het hotel puur om te slapen tijdens onze stedentrips en daardoor is het goed te doen. Hadden een kamer met canal view en daar zat een eigen douche bij, wat we fijn vonden! Ontbijt is simpel, maar om de dag te starten goed genoeg. (Wij zijn een stel die veel reizen, dus we weten dat je voor weinig niet teveel moet verwachten)
Jonge reizigers
Geverifieerd
8/10 – Goed
Theo
21 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Prima hotel om een stedentrip te maken.
Centraal gelegen hotel, dichtbij de bezienswaardigheden. 0m de bij de bezienswaardigheden te komen moet je het Canal Grande oversteken. Dit kan met een gondelier voor € 2 of met de Vaporette (openbaar vervoer) voor €6.
De omgeving is rustig.
Theo
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
2 aug 2014
Negatief: Netheid, comfort kamer
Goede ligging
Wastafel was ondersteund door een houtenpaaltje.
Bad/douchestraal was erg zacht en amper warm.
Het water bij het doorspoelen van de WC had niet genoeg kracht, behoorlijk smerig.
Ontbijt was wel goed.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ellen
24 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Eenvoudig hotel op ideale locatie
Ik heb een eenpersoonskamer gehad in Hotel Alla Salute. Klein maar heel netjes, alles aanwezig wat nodig is. Wat ik er miste was een airco in de kamer en een lift!
De locatie is heel goed, een rustige straat aan het water in Dorsoduro, vlakbij halte Salute, en daarmee één halte verwijderd van het San Marcoplein.
Ellen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
steve
26 okt 2016
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very basic rooms, but walking distance most things
Very basic hotel that really needs an refit ! Room and shower very poor but the hotel location was good
steve
Geverifieerd
6/10 – Matig
LAURENT
30 sep 2016
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trop cher pour une telle chambre
Hôtel bien placé, petit déjeuner correct. Chambre non conforme au prix payé: au roc avec toute petite fenêtre donnant sur rue très étroite et sombre, tapisserie oppressante et mobilier vieillot.
LAURENT
Geverifieerd
6/10 – Matig
Vasileios
25 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service
good
room were old and small, food were good, and location were very good.
Vasileios
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Inger
25 sep 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Helt ok.
Liiiitet rum men fyllde sin funktion.
Inger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Pedi
10 sep 2016
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicht mehr zu empfehlen
Ich habe als Einzelperson ein kleines Doppelzimmer gemietet und das Zimmer war selbst für eine Person zu klein!
Das Zimmer und vor allem das Badezimmer waren ziemlich abgewohnt und nicht wirklich sauber und somit zu teuer.
Das Frühstück, das nur bis 9.30 angeboten wurde, war ganz ok.
Schade bin seit 20 Jahren immer wieder mal in dem Hotel gewesen. Nun glaube ich, es war das letzte Mal.
Petra
Pedi
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
23 aug 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pessima
O hotel deveria estar no classificado com PENSÃO!! Não tem nada, não tem ar condicionado, não tem televisão, não tem internet, não tem espaço, não tem conforto, realmente muito ruim!!! O "hotel" consegue acabar com a poesia de Veneza!!!
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Craig
20 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
perfect location, great price
The location is great because it is nice quite section of Venice that is not too touristy yet you can walk to anything or jump on the water bus if feeling lazy. The front desk staff gives you a map at check in and I was able to ask their opinion to narrow down the places I had in mind to visit in our short time in Venice. The room was in a back building and had air conditioning although not too strong. Walls kind of thin so you can hear neighbors, no television, but still nice. Wifi was strong in the room and free. Breakfast is free and great, eat in the little courtyard. Coming from the airport buy a round trip (30 euros) Alliaguna ferry boat ticket. Best deal. Otherwise a taxi from the airport is almost 100 euros one way. Just jump on the blue line and although it is a long ride it is a pleasant trip into Venice. The stop closest to the hotel is only 3 blocks away. The hotel website has good directions for this.
Craig
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
jp
31 jul 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Run down status
Run down status. Bad shape bathroom, No AC...mosquito.....all night.
Nobody could sleep....
Would not go back.
Staff was great..... sorry
jp
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Man bekommt das, wofür man zahlt.
Im Großen und ganzen sind wir absolut zufrieden. Das Frühstück hätte etwas gesünder gestaltet sein können und nach 24Uhr kommt man nicht mehr ins Hotel. Zudem dauerte es ungefähr 10 Minuten bis warmes Wasser kam. Die Betten waren sauber, es war ruhig und man konnte aufgrund des kostenlosen Ventialtors in der Nacht super schlafen.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Frank
25 jul 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location, but nothing else.
The rooms on view in the ad are the better ones. But beware if you get stuck in the old annexe. No aircon. No tea/coffee facilities. only one power socket (the other had been removed), so we had to rotate the devices which needed charging. The room was so small we could hardly squeeze past the large fan supplied in place of the non-existent aircon, with about 2 feet around the (comfortable) bed the only space. The view out of the window was a wall opposite, about 10 metres away. The shower was broken (you had to hold the tap with one hand to keep water running). When we asked for another room, we were offered the choice of paying another 60 Euros per night, or they would get "the man" to repair the shower. We opted for the man, who never appeared. One handed showering in a high-humidity environment is not the best experience I've ever had! There was only one hanger in the wardrobe. The breakfast was meagre, the drinks from vending machines were rubbish. Fourth time in Venice. First time ever disapppointed. The staff were friendly but incompetent. DON'T BOOK HERE!!
Frank
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brenda
8 jul 2016
Positief: Personeel en service
Room was a very small tight space. There was no AC. It was extremely hot conditions to sleep.
Brenda
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
2 jul 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Well I checked in late at night after exploring the city during the day. They gave me a room on third floor and I had to take stairs with luggage in my hands. There was no lightening and some small animals were on the building walls. I was freaked but I had to stay. There was only one electricity plug in the room. I do not recommend staying in this hotel.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Noe
26 jun 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena ubicación
El hotel estaba buen ubicado lo único malo habitaciones viejas y colchones en mal estado para la categoría indicada
Noe
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rubi
6 jun 2016
Positief: Personeel en service, comfort kamer
ottimo
mi sono trovata molto bene
Rubi
Geverifieerd
6/10 – Matig
Diego Adrian
26 mei 2016
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Muy incomodo
No me gusto la habitacion, se escuchaba todo tipo de ruidos y conversaciones de a lado, ya que esta estaba dividida por una puerta, entre ambas habitaciones. No tienen internet y si lo quieres debes de pagar, y pagamos pero de nada sirvii, no tenia señal a menos que estuviese cerca de recepcion, el cubiculo del baño para ducharse es demasiado pequeño, una persona con sobrepeso, seria muy dificil que entre ahi.
Diego Adrian
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Marion
17 mei 2016
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hôtel décevant
Hôtel bien situé et personnel accueillant mais les chambres sont ridiculement petites (on doit enjamber le lit pour accéder à la salle de douche!) Même pas de rideaux dans la chambre et donc un réveil dès le lever du soleil !!!! Petit déjeuner très décevant également (café soluble et jus d'orange en poudre reconstitué...)
Marion
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giulia
29 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
25 aprile a Venezia.
Ho soggiornato in questo hotel per 3 notti durante il ponte del 25 aprile con un amica.
Partiamo dal presupposto che lo stanno ristrutturando e quindi determinate aree dell'albergo non erano al meglio proprio perché provvisorie e prossime all'essere sostituite con quelle definitive, a parte ciò non ho cose negative da dire, avevamo la dependance quindi con il bagno privato, la camera è molto essenziale, letto, comodini, bagno con doccia senza finestra ma con la ventola e armadio.
Forse l'unica cosa "negativa" da dire per quanto riguarda l'ala dove erano collocate le dependance è che le pareti sono molto sottili, quindi se i tuoi vicini hanno la voce un po alta si sente tutto, noi siamo state fortunate e non abbiamo avuto nessun problema.
Nella prenotazione era inclusa la colazione la quale offre un ampia scelta di cibo e bevande adatta per tutti, il ristorante invece non ha molta varietà ma la pizza è ottima ed è un buon appoggio se non si sa dove andare, solo una cortezza, la domenica è chiuso.
La pulizia era impeccabile, asciugamani e lenzuola sempre puliti e pavimenti perfetti.
Lo staff era gentilissimo e molto cordiale, la zona è assolutamente perfetta, nel rione Dorsoduro a 10 minuti a piedi da pizza San Marco assolutamente perfetto.
Quando tornerò a Venezia sono sicura che tornerò a soggiornare qui, mi sono trovata molto bene.
Grazie a tutto lo staff dell'hotel.
Giulia
Geverifieerd
8/10 – Goed
rodrigo
23 apr 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Muy bien ubicado
Muy buena ubicación y excelente relación precio servicios. Excelente opción para pocos días.
rodrigo
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
20 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy bueno
Hotel muy recomendable...todo perfecto..limpio...y cn mucho encanto