Guesthouse Cà dell'Angelo

Accommodatie in een affittacamere in Venetië, op enkele stappen van Teatro La Fenice

Kies datums om prijzen te bekijken

VIP Access

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning
  • Gratis wifi

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Driepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)

Hoogtepunten

Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Verwarming
Een gratis babybed
Flatscreentelevisie
Een donzen dekbed
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 30 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoons zetelbedden

Tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)

Hoogtepunten

Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Verwarming
Een gratis babybed
Flatscreentelevisie
Een donzen dekbed
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Driepersoonskamer, uitzicht op het water

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)

Hoogtepunten

Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Verwarming
Een gratis babybed
Flatscreentelevisie
Een donzen dekbed
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 30 m²
  • Uitzicht op het water
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden

Deluxe driepersoonskamer

Hoogtepunten

Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Verwarming
Een gratis babybed
Flatscreentelevisie
Een donzen dekbed
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 42 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoons zetelbedden

Economy kamer

Hoogtepunten

Individueel gedecoreerd
Klimaatregeling
Verwarming
Flatscreentelevisie
Een donzen dekbed
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een bidet
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
San Marco 2059 A, Venice, VE, 30124

In de buurt

  • Teatro La Fenice - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • San Marcoplein - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Dogenpaleis - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Basiliek van San Marco - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Brug der Zuchten - 6 min. wandelen - 0.6 km

Restaurants

  • ‪Hard Rock Cafe Venice - ‬3 min. wandelen
  • ‪Harry's Bar Cipriani - ‬3 min. wandelen
  • ‪La Caravella - ‬1 min. wandelen
  • ‪Bar Ducale - ‬1 min. wandelen
  • ‪Ombra del Leone - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Guesthouse Cà dell'Angelo

Affittacamere vlak bij San Marcoplein
Guesthouse Cà dell'Angelo ligt in de buurt van Teatro La Fenice en Grand Canal en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met regendouches en bidets
  • Flatscreentelevisies van 28 inch met satellietzenders
  • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 10 treden naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Trapleuningen

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Shampoo

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 28 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Individueel ingericht
  • Kluisje
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Deze accommodatie bevindt zich op de 3e verdieping van een gebouw zonder lift.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Guesthouse Cà dell'Angelo Condo Venice
Guesthouse Cà dell'Angelo Venice
house Cà ll'Angelo Venice
Ca Dell'angelo Affittacamere
Guesthouse Cà dell'Angelo Venice
Guesthouse Cà dell'Angelo Affittacamere
Guesthouse Cà dell'Angelo Affittacamere Venice

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Guesthouse Cà dell'Angelo?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze affittacamere zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Guesthouse Cà dell'Angelo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Guesthouse Cà dell'Angelo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Guesthouse Cà dell'Angelo?

Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Teatro La Fenice en San Marcoplein. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 25 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Guesthouse Cà dell'Angelo

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,6

Locatie

9,6

Personeel en service

9,6

Milieuvriendelijkheid

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 146 van 180 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 180 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 180 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 180 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 180 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met partner
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte locatie voor een stadsbezoek, mooi gerenoveerde woning, alles zeer netjes, vriendelijke ontvangst en lekker gevarieerd ontbijt. Voor mensen met een minder goede fysieke conditie kunnen de vele trappen een nadeel zijn.
3 nachten verbleven in april 2019

10/10 – Uitstekend

Anthony

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful and friendly
1 nacht verbleven in november 2025

10/10 – Uitstekend

Kay

Reisde met een groep
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay. Excellent location, easy check in process and lovely room. 100% would stay again!
2 nachten verbleven in september 2025

10/10 – Uitstekend

Ivan

Reisde met partner, Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alojamiento muy céntrico de los puntos de interés. Su desayuno bastante aceptable y bueno en comparación a los típicos europeos. Buenas habitaciones, baños maravillosos. Quiza el único inconveniente es que es en el tercer piso y subir con equipaje es un martirio pero vale la pena. Es una excelente opción si quieres hospedarte, está cercano a una estación del Vaporetto lo que también ayuda mucho. Lo recomiendo ampliamente.
1 nacht verbleven in september 2025

6/10 – Redelijk

Volkan

6 numaralı odanin banyosunda tavandan su damliyordu! Biz check in icin geldigimizde "oda temizleniyor, biraz bekleyin" dediler. Meger tavandan akan sulari temizlemisler. Otel güzel temizdi lakin sorunlu odayi vermemeleri gerekiyordu. Dışarı cikip bir kac saat sonra dondugumuzde banyo her tarafi su olmustu.
1 nacht verbleven in september 2025

10/10 – Uitstekend

Rafael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Amazing Stay. Keep something things in mind.

I have to say that we loved our stay. Our view to the canal was incredible. The check in process was easy. Breakfast was included but it was very basic, bread, cereals, some fruits, scrambled eggs. Nothing made to order so keep that in mind, we didn’t mind. There are also some stairs to go up to the hotel so if you have mobility issues reconsider. They do have a partial lift but I didn’t see another one the rest of the way up. What I loved the most was the view of the canal, I couldn’t stop staring out the window watching the gondolas go by. It was amazing. The location is also amazing as you are near everything specially San Marcos square which is like a 5 min walk or less. Also note that there is no reception. The gentleman that checked us in was lovely but I never saw him again nor anyone else except the gentleman working the breakfast. Personally I’d stay there again but keep in mind the stairs, no reception but all in all amazing stay. We had room #6
2 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Brandon

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Wonderful Stay

Our stay here was wonderful. The location was perfect. It's a quick walk to St. Mark's Square, and it's in a quieter part of Venice. The room was very clean and spacious. The included breakfast was a huge bonus, and it was good. We would definitely stay here again on future trips to Venice.
2 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Sonila

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property. It looked like it was recently renovated. Our room was spacious and clean. We really enjoyed our stay in Venice.
1 nacht verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Erika Yolanda, Mérida

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto
2 nachten verbleven in juli 2025

4/10 – Matig

Pedram, Langley

Reisde met familie
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not a good place to stay. After all that travel by train, boat, and walking, we got to the hotel and were greeted by a huge staircase, and we had to haul our luggage up almost three levels with no help at all. And get this, there wasn't any hot water in the bathroom for a shower! The toilet barely flushed, and you had to wait like 15 minutes between uses! I paid almost $600 for this, and it's really more like a two-star hotel. The only good thing was the location and the breakfast.
1 nacht verbleven in juni 2025

6/10 – Redelijk

Sita

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is the best part of this place. Staff are friendly, however, bathroom smelled bad!
3 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Lizhang

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The beds were comfortable.
2 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Dave

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect spot in San Marco

We had amazing three days here. Loved the room, and excellent bathroom. The breakfast each morning from 8-10am was absolutely to die for! Was so good! Highly recommend this place.
3 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Christopher

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place to stay

Everything was perfect! Excellent view of the canal, you could hear singing from the gondolas below. Beds and shower were nice. Breakfast was very good. It took us a while to realize we had to ring a doorbell to get inside, may be nice to include that in the instructions.
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Matthew

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Kirstie

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Beautiful room overlooking canal

Lovely place in a very central location, owner gave us great directions before we arrived and answered any questions we had. Chef prepared breakfast in the morning and was very helpful, even was there early for our early departure when we left. Very clean room, the fourth bed could have been a little sturdier, but it was acceptable. Lovely room overlooking the canal, cleaned every day.
3 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Xianhui

1 nacht verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Maria

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Jeffrey

2 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Trinity

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful room, excellent service. It was the highlight of my trip to Venice.
2 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Samantha

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great. Really enjoyed breakfast. Location was central. Rooms were clean and spacious. Be prepared to walk up a few flights of stairs
2 nachten verbleven in september 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Eduardo, Orlando

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
la propiedad esta bien pero el trato de la persona encargada estuvo muy mal nos sentimos intimidados, cero amable, desde que llegamos el trato fue malisimo no volvemos nunca mas y NO lo recomendamos y el desayuno malisimo
1 nacht verbleven in augustus 2024

8/10 – Goed

Jill

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service

Room with a view

Great view of the gondolas in the canal from our two windows. It be nice if there was someone to help bring the luggage upstairs. We only had breakfast 1 of 4 days because we had excursions that began at 8am and were not allowed to eat earlier. Flexibility would be nice instead of being treated that we were a bother.
4 nachten verbleven in augustus 2024

8/10 – Goed

Andrew, San Carlos

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
At first glance, the neighborhood seemed a bit run down but it turned out to be quite nice. Don’t be intimidated by the multiple locks to get in, this neighborhood is actually quite safe and the host was super friendly! My only real complaint is that the bed was not comfortable and a/c is inadequate for the size of the apartment.
2 nachten verbleven in juli 2024

10/10 – Uitstekend

Gordon

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfection with a canal view

Our family of three LOVED this lodging, and especially the hospitality of Katy and Maria. We got so lucky with a triplet room with two windows overlooking a canal! It’s perfectly located and absolutely immaculate.
2 nachten verbleven in juli 2024