Eden Venice ligt in Mestre. Haven van Marghera en Haven van Venetië zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Eden Venice bevindt zich vlak bij Haven van Marghera en biedt onder andere een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Eden Venice bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
2 badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Gemeenschappelijke keukens, microgolfovens en kookplaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
2 gemeenschappelijke badkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Eten en drinken
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning
Draagbare ventilator
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 15.30 uur en 00.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 10.0 per kamer, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 15.30 uur en 00.30 uur
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Eden Venice Guesthouse
Eden Venice Guesthouse Mestre
Eden Venice Guesthouse
Eden Venice Mestre
Guesthouse Eden Venice Mestre
Mestre Eden Venice Guesthouse
Guesthouse Eden Venice
Eden Venice Mestre
Eden Venice Guesthouse
Eden Venice Guesthouse Mestre
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Eden Venice?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Eden Venice inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur. Tegen een toeslag van EUR 10 kun je bij deze accommodatie tussen 15.30 uur en 00.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Eden Venice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Eden Venice een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Eden Venice?
Dit pension in Mestre ligt op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Stadstoren van Mestre liggen op 2 km afstand. Station Venezia Mestre en Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Eden Venice
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,8
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 22 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 22 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
19 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable and spacious. Very accommodating staff. Very easy access to the bus station and to Venice. Very secure.
We did have trouble with the hot water - only enough for one short shower
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
16 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect distance from train station and fine for staying one night. Expedia did not note you must notify the landlord of when you arrive regardless of check in time - so we were delayed as we had a communication error with arrival time. Check in was longer than expected though the landlord was thorough.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
26 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
13 sep 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
シャワーがお湯が出にくすぎた。
駅からの立地はいい
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
5 sep 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Rayane Priscila
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima localização, bom atendimento e muito bem limpo o ambiente.
Rayane Priscila
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
alan
9 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Close to the train & bus station.
Good sized room, well equipped shared kitchen and bathrooms.
Owner very helpful.
alan
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Sia
17 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sia
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Augusto
15 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hospedagem ótimo custoxbenefício.
O local é limpo e dispõe de boas acomodações. Fácil acesso a transporte público para a ilha e aeroporto. Recomendo.
Augusto
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nära till tågstationen som tar dig in till centrala venedig.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L hotel era situato in una buona posizione, a 5 minuti dalla stazione, camere pulite bagno pulito, l’unica pecca il condizionatore in camera o aria condizionata che mancava, ottima qualità prezzo
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
23 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
João
22 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
João
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Antoine
13 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon rapport qualité/prix
Excellent accueil, l'hôte est de bon conseil et très arrangeant. C'est un appartement pratique à 5 mins des commodités (bus pour Venise toutes les 10 mins, supermarché, petits restaurants). Il manque peut-être des couverts dans la cuisine afin de convenir à tous les habitants.
Antoine
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋とトイレの鍵がすこし掛けづらい
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Nhlanhla Mavis
5 mei 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Eden Venice on Mestre
TV not working, water not hot for a shower and could only accommodate 1 person. Booked a double bed room but I know I got a three quarter. Owner not friendly at all and rushes people to get to apartment so he can leave. Very unprofessional, the lady who assisted with check in was friendly and tried to speak proper English.
Nhlanhla Mavis
2 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
주인분들 친절하시고 좋습니다...만
온수가 계속 나오다 말다해서 씻기가 힘들었습니다.
배수구가 막혔는지 물도 잘 안빠지고...
나머진 괜찮았습니다
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really helpful host - always on hand to answer questions. The room had everything that I needed with access to a shared bathroom and kitchen. It's a great place to stay as it is so easy to get to Mestre station and then into Venice, and it's more quiet and tucked away then the main row of hotels. I'd definitely stay here again if and when I come back to Venice.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
15 apr 2019
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
J S
9 apr 2019
Neat apartment & a short walk from Mestre Station
Good location, just 300mtrs from Mestre station. Nice apartment with a adequately equipped kitchen, comfortable bed. A locker and a TV in the room would have been better. TV is provided in the small lounge area.
J S
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten