Duodo Palace Hotel ligt in Venetië in het stadscentrum. Basiliek van San Marco en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Venetië
San Marco 1887/1888 Calle Minelli, Venice, VE, 30124
In de buurt
Teatro La Fenice
2 min. wandelen - 0.2 km
Grand Canal
3 min. wandelen - 0.3 km
San Marcoplein
3 min. wandelen - 0.3 km
Rialtobrug
6 min. wandelen - 0.6 km
Basiliek van San Marco
6 min. wandelen - 0.6 km
Restaurants
Ristorante Al Theatro
2 min. wandelen
Osteria San Marco
4 min. wandelen
Poke A Pua
3 min. wandelen
chat qui rit
4 min. wandelen
Ristorante da Cherubino
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Duodo Palace Hotel
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl in het stadscentrum
Duodo Palace Hotel bevindt zich op loopafstand van San Marcoplein en Grand Canal en biedt een tuin, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Avontuurlijke reizigers kunnen boogschieten bij dit hotel.
Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een kluis bij de receptie, een bagageopslagruimte en meertalig personeel
Een kruier/portier, een lift en een computerstation
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Italiaanse Frette-lakens en donsdekens
Bidets en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met streamingdiensten en digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 25 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Boogschieten
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
5 etages
Gemeenschappelijke woonkamer
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Italiaanse Frette-lakens
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1R47H3MI6
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning tijdens bepaalde periodes mogelijk en alleen gedurende bepaalde uren beschikbaar.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Duodo Palace Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Duodo Palace Hotel?
Vandaag, 3 okt. 2026, kost een verblijf bij Duodo Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 207, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Duodo Palace Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Duodo Palace Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Duodo Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Duodo Palace Hotel?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Teatro La Fenice en Grand Canal. Ook San Marcoplein en Basiliek van San Marco liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 25 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Duodo Palace Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 432 van 869 beoordelingen
10 - Uitstekend
432
Gastenscore: 8 - Goed. 284 van 869 beoordelingen
8 - Goed
284
Gastenscore: 6 - Redelijk. 98 van 869 beoordelingen
6 - Redelijk
98
Gastenscore: 4 - Matig. 34 van 869 beoordelingen
4 - Matig
34
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 869 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Bart
31 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel als uitgangbasis voor Venetie. Entree met watertaxi is leuke belevenis
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
DAVE
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location and great hotel
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chris
4 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great helpful staff with the rooms very clean, laundry service, nice breakfast and great location for restaurants and walking everywhere! Would definitely stay here again!
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bianca Ioana
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect and the location is fantastic!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrea
7 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima esperienza, tornerei in questo Hotel se dovessi visitare nuovamente Venezia!
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Juan
23 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gran ubicación
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Morgane Marie
25 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour dans cet hôtel calme et central. Personnel très accueillant.
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Michael
26 sep 2026
Negatief: Voorzieningen
Close to all the things you would want to see in Venice. It makes it easy walk to most sites. Lower cost rooms require a lot of stairs. No real bar to have drinks. The water taxi could pull up right to hotel. Overall room was small and but clean. A/C was very good.
5 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Benoit
16 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and well situated
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ann
18 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and the bed was very comfortable. The staff wax excellent and very helpful with suggestions and booking transportation. The breakfast had a lot of variety and fresh. The location was good and shopping was at a close distance.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Vilja
19 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très sympa comme hotel bien placé personnel serviable et aimanle
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robin
31 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, lovely room with balcony, spacious suite, and staff very friendly/helpful. Only caveat, take or book a water taxi directly to hotel, not group boat that goes to standard drop off points. You don’t want to drag luggage up and down steps on the bridges to the hotel.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Miriam
14 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Queen room, wonderful staff
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Erin
8 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
When I dreamed of Venice, the sort of room I imagined is exactly what I found -- a gorgeous, high-ceilinged space with a painted ceiling, opulent curtains and wallpaper, a palatial bed. The staff made me feel I was a welcome guest in this very special place, and am grateful for all the small touches that made my stay so memorable.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
8 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
I stayed in a single which was clean and comfortable. The main room was about six feet by 18 feet with one small window so it was quite dim even with the lights on. Some of the bedding was a bit worn but still very clean. The toilet made a loud shrieking sound with every flush. It was hard to get the door to lock properly when leaving the room. The staff were very welcoming and friendly. The breakfast was efficient and had plenty to choose from for a Continental. The location was perfect, not on a busy calle yet close to so much. Felt very safe. I would absolutely stay here again.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
James
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was excellent from start to finish. All the staff super helpful and super nice 🙌
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Edgar
26 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tuvimos una estancia excelente en Duodo Palace. Desde nuestra llegada, el servicio fue impecable y todo el personal nos hizo sentir muy bienvenidos con su amabilidad y atención en todo momento. La ubicación es fantástica, en una zona muy conveniente para recorrer Venecia caminando y disfrutar de sus principales atractivos sin complicaciones. El hotel es muy cómodo, elegante y está muy bien cuidado, haciendo que la experiencia sea aún más especial. Sin duda fue una gran elección para nuestra visita a Venecia y volveríamos a hospedarnos aquí. ¡Totalmente recomendado!
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gustavo
30 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel withing walking distance to all the sites of St Marks Square, hotel was clean and quiet down a side street. Hidden from all the crowds. Staff was excellent and very friendly and helpful.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
antonio
22 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione strategica da consigliare
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place!!!! Great Breakfast! Great location. Our A/C was broken in our room, so that was the only negative. Would stay again!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nail
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to at Marco. Excellent staff
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stephan
19 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top Hotel / einziges Manko ist der etwas sehr kleine Frühstücksraum / dadurch wird es sehr schnell sehr laut beim Frühstück
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karla
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located well within walking distance to shopping and sites.
Staff were helpful and kind.
Good breakfast!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geneva
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location!!!!!!, amazing staff, beautiful hotel. Highly recommend!!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Levent
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Otelin konumu harika. Oteli gerçekten çok beğendim. Oda temiz ve güzeldi.