Dream in Dese bevindt zich bij een winkelcentrum. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Haven van Venetië. San Giuliano Park en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals het maken van een rondvaart of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Via delle Garzette, 5, Dese, Mestre, VE, 30173
In de buurt
Grand Canal
25 min. rijden - 19.0 km
Piazzalle Roma
26 min. rijden - 19.3 km
Rialtobrug
42 min. rijden - 20.6 km
San Marcoplein
50 min. rijden - 21.0 km
UCI Luxe Marcon
4 min. rijden - 3.9 km
Lokaal vervoer
Stazione di Venezia Carpenedo - 8 min. rijden
Mestre Centro B1 - 10 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 6 min. rijden
Restaurants
Bar Light
5 min. rijden
Old Stadio Pub
4 min. rijden
Old Wild West
3 min. rijden
El Mundo
3 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Dream
Hotel in Dese
Een terras, een kunstgalerij ter plaatse en designerwinkels ter plaatse verwelkomen je bij Dream. Naast een koffiebar/café en een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen en lang parkeren (toeslag)
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Fietsenstalling, een kluis bij de receptie en houtskoolgrills
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dream bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 5 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 07.00 uur en 21.30 uur
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 25 kilometer afstand
Shuttleservice naar het treinstation (toeslag) tussen 07.30 uur en 21.00 uur
Treinstationshuttle op verzoek
Shuttleservice van/naar het casino (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Onoverdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 7,50 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Boeken
Designerwinkels
Kunstgalerij
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Buiten
Barbecue
In een regionaal park
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Goed verlicht pad naar de ingang
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2007
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Traditionele architectuur
Uitgebreid recyclingbeleid
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 48 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Draagbare ventilator
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Recycleren
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 2 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 7.50 voor volwassenen en EUR 7.50 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 25 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Toeslag voor lang parkeren (openlucht): EUR 5 per nacht
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Schoonmaakkosten: EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4JBDAE63W
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 juni tot 15 september.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
BB Dream Mestre
Bed & Breakfast BB Dream
Bed & Breakfast BB Dream Mestre
Dream Condo Mestre
Dream Guesthouse Mestre
Dream Mestre
Guesthouse Dream Mestre
Mestre Dream Guesthouse
Dream Guesthouse
Guesthouse Dream
Bed Breakfast BB Dream
Dream Hotel
Dream Mestre
Dream Hotel Mestre
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dream?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Dream?
Vandaag, 13 apr. 2026, kost een verblijf bij Dream van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2026 min. € 155, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Dream inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Dream uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Dream een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 21.30 uur. Er geldt een toeslag van EUR 25 per voertuig.
Waar staat Dream?
Dit hotel ligt in Dese, op 10 km afstand van Ca' Noghera, Casino di Venezia, Forte Bazzera en Ospedale Villa Salus. Ook Piazza Ferretto en Winkelcentrum Porte di Mestre liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Dream
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 47 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
47
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 94 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 94 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Desiree, Roosendaal
26 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuke B&B in rustige omgeving
Vriendelijke eigenaars die voor je klaar staan en bereid om te helpen. Mooie schone kamers. Ik zou hier zeker nog een keer naar terug gaan.
Desiree
5 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Errica
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice owners. Accomodating, close to airport. More instructions as to the address, signage, physical attributes of the property could be helpful as our navigation told us we arrived and we didn't know where to go.
Errica
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Oneka
28 dec 2024
Oneka
1 nacht verbleven in december 2024
6/10 – Redelijk
Desirada
Reisde met een groep
12 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Basic accommodations
Family owned house with very friendly service! Basic rooms, since heat was not on, cold! No elevator!
Desirada
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Boris
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had wonderful hosts that greeted us with a smile and wonderful advise. She booked our taxi for the airport early the next morning and it arrived a few minutes early. Excellent deck to sit in and reflect on our wonderful vacation over a glass of wine. Great food in Mestre as well. I will stay here next time I fly out of Venice.
Boris
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
THOR
31 aug 2024
THOR
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Angela
29 jul 2024
Angela
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
per
26 jun 2024
per
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Kanij
31 mei 2024
Kanij
2 nachten verbleven in mei 2024
4/10 – Matig
EDGARDO
20 sep 2023
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Please note up front that this is NOT a hotel and is a private residence (renting a room). My wife and I
drove over an hour from the airport trying to find the “hotel”. Once we arrived we realized it was not a
hotel but a private residence that is renting out rooms. The front porch light was left on and digital code
directions provided for entering the residence. Unloading and entering the residence, BEWARE please
note there is NO elevator. The room is on the third floor, therefore struggles to go up three flights of
stairs with luggage was a major challenge for my wife and myself. The room was average, we weren’t
able to control air conditioning settings, nor the volume of the one television. There was one queen bed
and one twin bed in the room. Nothing fancy, but certainly disappointed in the misrepresentation of the
room/overall location. Travel to and from was not as advertised and difficult to navigate. Would not
recommend, would not return. Do your research before booking this location
EDGARDO
6 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Patricia, Thunder bay
Reisde met familie
30 jul 2023
Positief: Voorzieningen
Great place to stay near Venice airport. Very clean and well kept. Owner is amazing! She gave us so much information and was persistent in booking our airport transportation.
Patricia
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Alisan
Reisde met familie
20 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at Dream the night before leaving for the airport. The staff was amazing. They called the taxi company for us to arrange a taxi to come pick us up and take us to the airport at 3:15 am. They also called a nearby restaurant to order us dinner. Overall we were very impressed with the helpful staff & this hotel ended up being the perfect place for us to stay since we just needed a place to sleep one night before heading to the airport. If you are hoping to stay in Venice though, I would definitely recommend staying on the island, as it would be difficult to get there everyday from this hotel.
Alisan
10/10 – Uitstekend
Randy
Reisde met partner, Reisde met familie
2 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hostess served us an amazing breakfast. There was more food than four people could possibly eat. And she made the best coffee I have ever had in my life. I would love to know her secret!!
Grazie
Randy
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
andy, California
Reisde met familie
29 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful and very helpful staff. Extremely helpful actually.
andy
1 nacht verbleven in juli 2019
4/10 – Matig
IGNACIO
4 jan 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
Casa q renta 4 cuartos.
Mal una casa q renta 4 cuartos.
Mucho frio encontre una chinche en la habitación.
IGNACIO
1 nacht verbleven in december 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
10 dec 2018
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We used Expedia to book this place, the images shown on the website looked good and it gave the appearance of being a nice hotel near Venice. It was late and we contacted the hotel with the intention of getting directions or some kind of explanation on how to reach their place. Upon arrival, we discovered the place was not exactly as advertised; it was not a hotel, but a guesthouse in the middle of nowhere. The house had no elevators, so taking our bags to the room on the third floor would’ve been extremely difficult, considering we are a family of five. Entering the room, we were greeted with a strong and obtrusive smell of disinfectant, a smell that made it nearly impossible for someone to spend the night there. This, the checkout time of 10:00 AM, and the lack of elevators, meant great difficulty for us to stay there. Since the owner only spoke Italian, we talked to his wife (or assistant), and she told us not to worry, she understood the place was not suitable for us. She said we could leave even-minded and she would contact Expedia to make sure we got our money back, cancelling any charges done to our card. This did not happen, since the next day, when we sent a message, they replied saying there would be no cancelation and they refused to give the money back. This was NOT my first time using Expedia and in previous occasions, when a mistake was made, it had been very easy for the hosts to cancel the reservation and make a refund. I don’t think it’s wrong to say they foo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Jack, New York
6 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect place for visit Venice, near Venice Airport
Jack
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Paul
3 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Removed from the action. Peaceful and quiet.
Very friendly family run place. A little hard to find. Secure place to park car. Definitely want a car to venture out. Ask front desk how to take bus into Venice.
Paul
2 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Monica
21 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The owners were wonderful and the room accommodated our family of 5 great!
Monica
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Christopher
20 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Convenient and Economic Stay near Airport Venice
Hotel was 5 minutes from Venice Airport. Couple owners were friendly and efficient in everything they did to help us. They provided pay transport for returning or pick up at hotel. One flight of stairs but the room and service to assist was excellent
One of the best stays we have experienced near the Venice airport.I will do it again.
Christopher
1 nacht verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Stuart Warwick Iain
23 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very friendly owners, lovely room with a view from the balcony
Stuart Warwick Iain
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent Hotel
Very clean and beautiful hotel! Friendly and very helpful service. I fell in love with the place!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Ikuo
17 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ikuo
2 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Michelle
12 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Convenient location to the airport although transfers to/from can be pricey (but that is just the price of being in Venice). Very friendly staff - gave very helpful recommendations. Room was clean and comfortable and provides great AC as well as shower pressure. Thank you for the stay!