Ca' Morosini in Venetië centrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Palazzo Grassi en Teatro La Fenice zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Palazzo Cavalli-Franchetti en Ponte dell'Accademia. Ook Peggy Guggenheim-museum en Accademia di Belle Arti zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Venetië
San Marco 3465 - Campo S. Stefano, Venice, VE, 30124
In de buurt
Palazzo Grassi
2 min. wandelen - 0.2 km
Teatro La Fenice
5 min. wandelen - 0.4 km
San Marcoplein
6 min. wandelen - 0.6 km
Rialtobrug
8 min. wandelen - 0.7 km
Brug der Zuchten
11 min. wandelen - 1.0 km
Restaurants
Ristorante Al Theatro
5 min. wandelen
L'Angelo
3 min. wandelen
Bar Redentore
2 min. wandelen
Bar Spritz
1 min. wandelen
Ristorante Al Giglio
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ca' Morosini
Affittacamere met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Palazzo Grassi
Ca' Morosini bevindt zich dicht bij Palazzo Cavalli-Franchetti en Teatro La Fenice en biedt een terras, een kunstgalerij ter plaatse en designerwinkels ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze accommodatie in een affittacamere zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ca' Morosini bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Dingen om te doen
Designerwinkels
Kunstgalerij
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1700
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 40 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4AOPAZM3I, IT027042B49W9SOG3X
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ca' Morosini
Ca' Morosini Condo
Ca' Morosini Condo Venice
Ca' Morosini Venice
Ca Morosini Venice
Ca` Morosini Hotel Venice
Ca Morosini Venice
Ca' Morosini Venice
Ca' Morosini Affittacamere
Ca' Morosini Affittacamere Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ca' Morosini?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ca' Morosini?
Vandaag, 18 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ca' Morosini van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 166, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze affittacamere zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ca' Morosini inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Ca' Morosini uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Ca' Morosini?
Deze gezinsvriendelijke accommodatie in een affittacamere in Venetië ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Palazzo Cavalli-Franchetti, Palazzo Grassi en Teatro La Fenice. Ook Ponte dell'Accademia en Accademia di Belle Arti liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 22 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ca' Morosini
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 206 van 483 beoordelingen
10 - Uitstekend
206
Gastenscore: 8 - Goed. 194 van 483 beoordelingen
8 - Goed
194
Gastenscore: 6 - Redelijk. 51 van 483 beoordelingen
6 - Redelijk
51
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 483 beoordelingen
4 - Matig
20
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 483 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Erwin
11 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erwin
10/10 – Uitstekend
Romanticus, Limburg
23 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Romantische kamers voor koppeltjes!
Klein maar zeer romantisch hotelletje.De kamers zijn netjes, goed verzorgd en heel romantisch ingericht.
Wijzelf zaten in de superior room (kamer Morsosini), wat prachtig uitkeek op een klein pleintje. Deze kamer had overigens een heerlijke douche :)...Ik had wel het idee dat dit veruit de mooiste en beste kamer was tov de overige kames. Personeel is aardig, ontbijt prima maar eenvoudig.
Geen gekke opmerkingen!
Qua ligging optimaal, aangezien je precies tussen de Rialtobrug en San Marco plein ligt.
Romanticus
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een prima guest house op een geweldige lokatie
Een hartstikke leuk guest house vlakbij alle grote bezienswaardigheden van Venetië. Lekker klein ( maar 7 kamers) met Venetiaans uitstraling en van alle gemakken voorzien. Zoals sommige andere beoordelaars al hebben aangegeven is er geen lift, maar dat vonden wij geen probleem. Ook het ontbijt zullen sommige te weinig vinden. Ik persoonlijk had hier genoeg aan. Voor de rest waren de medewerkers erg hulpvaardig. TIP: neem een aperitivo of een ijsje bij Gelateria Paolin. Erg lekker, niet duur en 2 deuren van het hotel vandaan.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Marcel P.
11 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Prima uitvalbasis om Venetié te ontdekken tdekken
Kamer nogal klein,maar proper.Ontbijt erg sober, jam choco en honing, stukje kaas niet te krijgen. Bediening
erg vriendelijk . men voelt er zich thuis .
Kan mits grotere kamer deze b&b aanraden !
Marcel P.
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kamer midden in Venetië
Mooie kamer, mooie locatie.
Ontbijt is wel erg simpel.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Dorine, Purmerend, Nederland
11 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Het gezellige hotel op een top locatie
Het hotel ligt heel erg centraal super locatie
Hotelkamer is romantisch
Het ontbijt was eentonig geen variatie elke dag een croissant
Stukjes stokbrood toast jam en honing sap uit een pak
Koffie vele soorten en thee
De bediening waren heel erg lief en ze hielpen je goed
Ze waren erg behulpzaam
Dorine
8/10 – Goed
mieke, Breda
22 jun 2013
Positief: Personeel en service
perfect! uiterst vriendelijke, behulpzame en gastvrije mensen!
mieke
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
1 jun 2011
Negatief: Netheid, comfort kamer
Great location! Quality of the hotel could be better: no wifi, no airconditioning. Good service and very friendly staff made it a good place for us to stay!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Shawne
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was beautiful. We got the premium room and It felt like we were in palace. It was easy to get to places. The virtual check in went smoothly. We would stay here again if we ever come back to Venice.
Shawne
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Vanesa
Reisde met partner
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay!
Vanesa
1 nacht verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Niko
Reisde met familie
11 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
no staff on site, no security, horrible place, smelled. will not recomend.
Niko
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Borja
Reisde met familie
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Calidad Precio recomendable
Borja
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Adriel L
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lua de mel
Para ser sincera, a hospedagem foi a melhor parte desta estadia. Não gostei da cidade, mas o hotel vale a pena
Adriel L
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Natalya
22 mrt 2025
Positief: Netheid
Excellent hotel near the center of Venice. It was clean, with regular room cleaning, and located in a quiet area. We received all the instructions by email and double-checked the correct entrance, as the one on Google Maps was incorrect. The hotel also has a nice lobby where we could make coffee or tea. My daughter and I had a wonderful time!
Natalya
8/10 – Goed
Jon
8 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small but nice. Great location. No fridge or microwave. Private bath was spacious by European standards.
Jon
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Brian
Reisde met partner
14 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is on San Stefano square which is very conveniently located near the Academia Bridge. The Rialto Bridge is a 10-15 minute walk as is San Marco. San Samuele vaporetto stop is less than. 5 minute walk. The area is full of Osteria and Baccaria to eat.
The entrance does not have the name of the property on it, so it is easy to miss. I identified it by the phone number. Most checkins will be with pre arranged instructions so be sure to contact the hotel.
The interior looks like you would imagine for old Venice. It is charming and makes you feel like you are some place special and not a corporate hotel. Our room was small, but very clean and comfortable.
The hotel is small and does not have a front desk per se. Someone is around several hours most mornings, but they are very responsive at other times. I communicated via What’s App. They were very help with figuring out options to Fusina and printed luggage tags for our cruise.
Brian
4 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Christian
Zakenreiziger
13 sep 2024
Positief: Netheid
Un désastre car j'ai mis une heure pour pouvoir rentrer et il n'y a personne dans l'hotel qu'au téléphone s'efforcent pour ne pas appeler hôteL cette maison très bruyante. Qui plus est, la personne en réception le matin est particulièrement désagréable, avec moi en tout cas. Seule la femme de ménage se sauve, elle est un trésor.
Christian
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Greg
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
First Class in every aspect
Ca' Morosini is the perfect place to stay when visiting Venice for pleasure. A small boutique hotel situated just off a quiet square it provides the visitor with just a short walk to St Mark's Square, the Rialto Bridge, Grand Canal and every other tourist landmark you may wish to visit.
Just 5 minutes walk from St Angelo boat stop (with a direct boat to and from the airport every 30 minutes), it is surrounded by cafes, bars and restaurants. Breakfast can be enjoyed at an adjacent cafe right on the doorstep. In addition there is a quiet lounge on the first floor with complimentary tea, coffee and buscuits.
From the moment you enter the cool, classy interior Ca' Morosini makes you feel at home. The bedrooms are spacious, airy, quiet and like the rest of the hotel, spotlessly clean. Modern windows and traditional shutters ensure a silence with which to enjoy a good nights sleep. The staff are around each morning and evening and keen to advise on any questions or issues you may have.
Ca' Morosini truly added to the enjoyment of our short stay in Venice, and we recommend it 100%. Look no further.
Greg
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
ARLEN
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena ubicación, con lo necesario para tomar un baño, descansar y dormir
ARLEN
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Oliver, Winnipeg
22 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
fabulous location, great value for the price, cozy and pretty room, lovely staff and owner. highly recommended.
Oliver
6 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
frederic
10 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien placé et spacieux
Très bien placé, nous avons pu faire beaucoup de visites à pieds directement depuis l’hôtel
Très propre et spacieux.
Le contact avec Raffaela était simple et efficace
Un léger point négatif, les oreillers ne sont pas confortable.
frederic
3 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Joshua
Reisde met partner
29 sep 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Warning, Stay away! Stained bedding, Black Mold in bathroom, horrible customer service, and more. Nobody at the property, and they do not pick up the phone or call back
The Bed: The first thing we noticed when arriving was the blanket on the bed was covered in various stains (see photos on google review)
Bathroom: The bathroom has a lot of black mold (see pictures on google review) and doesn't seem like it gets cleaned thoroughly or regularly. The bathroom exhaust fan doesn't work, seemingly for some time now as it smelt musty.
Service: There was no breakfast service provided even though it was advertised. In fact the first two mornings we were there we were unable to locate the staff. Our room was not cleaned regularly. Following hotel policy after 2 days we left our towels on the floor to signal they were to be changed. We came back to our room to find them still wet in a pile on the floor. We also ran out of toilet paper, not convenient. I tried calling the hotel over 5x throughout the day as we could not locate any staff on site during the posted hours.
I asked why our room had not been cleaned when we finally saw the owner our last day , and she called us liars saying it had been. When I showed her the 2 pizza boxes from the 2 previous nights as proof it had not been cleaned, she suggested I take my own trash out to the city bins.
She then shouted caio caio bye bye waiving her hands in the air and not letting us speak. Worst customer service I've ever experienced
Joshua
4 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Robert
Reisde met partner
28 sep 2023
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was what we were looking for - comfortable bed, hot shower, and convenient.
Robert
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Renee
26 sep 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Always great at Ca Morisoni
Always a great stay at Ca Morisoni! Would not stay anywhere else in Venice. Raffaella is a great host who is knowledgeable and always helpful! The rooms are large for Venice and clean and very comfortable. We just love the location!