Geheel appartement
Ca Gigli
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij San Marcoplein.
Fotogalerie voor Ca Gigli





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 675 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ca Gigli - Locz in Venecia
Ca Gigli - Locz in Venecia
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
De prijs is € 234
inclusief belastingen en toeslagen
11 jan - 12 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 150 per verblijf
- De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4AGZLU5B8
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ca Gigli Apartment Venice
Ca Gigli Apartment
Ca Gigli Venice
Ca Gigli Venice
Ca Gigli Apartment
Ca Gigli Apartment Venice
Over deze buurt

CASTELLO (CORTE COLTRERA), 1974, Venice, VE, 30124
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Ca Gigli
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster7,4
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
7,0
Milieuvriendelijkheid
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
25 aug 2025
Negatief: Voorzieningen
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kirsty
Reisde met een groep
23 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kirsty
5 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Sarah
Reisde met familie
11 apr 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sarah
5 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
KARINA
Reisde met familie
26 jul 2022
Fin beliggenhed. Prisvenlig
KARINA
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Kriszta
9 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Családi üdüléshez ideális Velencében
Kriszta
5 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Andrea, Madrid
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
14 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea
3 nachten verbleven in februari 2019








