B&B Airport Venice Diego

2.0-sterrenaccommodatie
Bed & breakfast met gratis ontbijt in Mestre

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor B&B Airport Venice Diego

Dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen
Voorkant van accommodatie
Exterieur
Dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen
Tuin

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Parkeren inbegrepen
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
5 aug - 6 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Eenvoudige tweepersoonskamer, gemeenschappelijke badkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Een bidet
Dagelijkse huishoudservice
Een bureau
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard vierpersoonskamer, privébadkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Aparte slaapkamer
Een bidet
Een privébadkamer
Een haardroger
Dagelijkse huishoudservice
Een bureau
  • 20 m²
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden

Standaard tweepersoonskamer, gemeenschappelijke badkamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)

Hoogtepunten

Klimaatregeling
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Een bidet
Dagelijkse huishoudservice
Een bureau
  • 16 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
via Ca' Viganò, 8/2, Mestre, VE, 30173

In de buurt

  • Ca' Noghera, Casino di Venezia - 2 min. rijden - 1.8 km
  • Forte Bazzera - 5 min. rijden - 2.9 km
  • Piazzalle Roma - 17 min. rijden - 16.9 km
  • Rialtobrug - 34 min. rijden - 18.3 km
  • San Marcoplein - 49 min. rijden - 20.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Porto Marghera - 10 min. rijden
  • Mestre Centro B1 - 11 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 3 min. rijden

Restaurants

  • ‪Torrefazione Cannaregio - ‬3 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬6 min. rijden
  • ‪El Mundo - ‬6 min. rijden
  • ‪Ristorante Canaletto - ‬5 min. rijden
  • ‪Al Quadrante - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

B&B Airport Venice Diego

Bed & breakfast in Tessera
B&B Airport Venice Diego biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B Airport Venice Diego bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Douches, bidets en gratis toiletartikelen
  • Dagelijkse schoonmaak en bureaus

Talen

Engels, Italiaans

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 04.00 uur tot 11.00 uur

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Picknickplaats
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Noodtrekkoord in badkamer

Meer

  • 1 etage
  • 1 gebouw
  • Klamboes
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 5 per persoon (enkele reis)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 5 (enkele reis), (van 3 tot 18 jaar oud)
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4MAUXJNUN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Airport Venice Diego Guesthouse Mestre
Airport Venice Diego Guesthouse
Airport Venice Diego Mestre
Airport Venice Diego
B&b Venice Diego Mestre
B B Airport Venice Diego
B B Airport Venice Diego Park
B&B Airport Venice Diego Mestre
B&B Airport Venice Diego Bed & breakfast
B&B Airport Venice Diego Bed & breakfast Mestre

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij B&B Airport Venice Diego?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij B&B Airport Venice Diego?

Vandaag, 30 jul. 2025, kost een verblijf bij B&B Airport Venice Diego van één nacht voor twee volwassenen op 5 aug. 2025 min. € 105,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent B&B Airport Venice Diego voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij B&B Airport Venice Diego inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij B&B Airport Venice Diego uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt B&B Airport Venice Diego een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 5 per persoon.

Waar staat B&B Airport Venice Diego?

Deze bed & breakfast ligt in Tessera, op 1,8 km van Ca' Noghera, Casino di Venezia en op 2,9 km van Forte Bazzera. Ook Forte Marghera en Piazza Ferretto liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over B&B Airport Venice Diego

Beoordelingen

9,2

Fantastisch

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 79 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 26 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 116 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 116 beoordelingen

9,4/10

Netheid

9,2/10

Personeel en service

9,0/10

Voorzieningen

9,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

8,8/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
1 nacht verbleven in juni 2019

8/10 – Goed

Brenda

Reisde met een groep
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
GOOD PLACE
1 nacht verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Seria

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to get to from Airport I walked 12mins ! Bus into Venice
2 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Philemon

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Owner very considerate and helpful tx
1 nacht verbleven in oktober 2024

8/10 – Goed

Clair

Positief: Netheid, personeel en service
1 nacht verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Frank

Reisde met partner
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente alojamiento, habitación amplia y buenas amenidades, personal amable y entrada y salida autónoma, lo recomiendo
1 nacht verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Roger, Ottawa

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The short walk to the property was good after hours in a bus
1 nacht verbleven in september 2024

8/10 – Goed

Anneke

Positief: Netheid, personeel en service
Conveniently close to the airport, very good host, great communication and service
1 nacht verbleven in september 2024

6/10 – Redelijk

Emre

Reisde met een groep
Ce ci n'est pas un hôtel mais UN GITE ( une chambre dans une maison, ne pas confondre avec un hôtel BnB. Autrement : Sympathique accueil par téléphone. Réponse réactive et utile. -Loi de tout. -Bus a 8 minutes de marche sans compter qu'il n'y a pas de trottoir (on doit marcher dans la bande d'arrêt d'urgence de 60cm) dangereux. -Pas de commerce a moins de 3km
1 nacht verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Pat

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nice B & B

Nice breakfast. Helpful in contacting a taxi for us. Spacious room. An elevator would have been nice but we experienced very few in Italy.
1 nacht verbleven in juli 2024

10/10 – Uitstekend

Jenny

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Diego was an excellent host
1 nacht verbleven in juni 2024

10/10 – Uitstekend

Dina

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, quiet, & clean location close to the airport. Instructions were easy to follow and owner was very helpful.
1 nacht verbleven in mei 2024

4/10 – Matig

marc

Negatief: Personeel en service, comfort kamer

Ce n'est pas un hôtel c'est une chambre d'hôte d

1 nacht verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Jenny

Reisde met partner
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Diego is an amazing host
2 nachten verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Vagner

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Super

Nous sommes restés une seule nuit avant de partir à l'aéroport et tout s'est bien passé. L'endroit est paisible et Diego a fait tout le nécessaire pour nous aider. Attention seulement si vous voulez y rendre en bus car les noms des arrêts ne sont pas affichés correctement dans le bus et vous pouvez facilement rater l'arrêt. En plus il y a la possibilité de réserver un shuttle pour aller à l'aéroport Marco Polo (6 min en voiture). En plus vous pouvez profiter du soleil au jardin.
1 nacht verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff were very welcoming and we had at hand everything we needed. Lovely location just off the airport.
4 nachten verbleven in april 2024

8/10 – Goed

Jody

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to the airport. We walked 30 mins to the property. Uber black cost 20€ back to airport in the morning. We were able to drop our bags of early so we could spend the day in Venice. When we got back later, bags were in our room. Staff was extremely helpful ensuring our food delivery was ordered and delivered. Breakfast was just what we needed to get the day going. Highly recommend this place for proximity to the airport. Cleanliness. And the contactless check in and service was superb.
1 nacht verbleven in maart 2024

10/10 – Uitstekend

clarie, lodi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in oktober 2023

10/10 – Uitstekend

Alan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Stay

Very nice and close to the airport. Slept like a baby. Diego very responsive.
1 nacht verbleven in oktober 2023

10/10 – Uitstekend

Kristen

1 nacht verbleven in september 2023

2/10 – Ontzettend slecht

Romana

Reisde met familie
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto costoso per quello che offre. Mai piu.
1 nacht verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

benoit

Positief: Netheid, personeel en service
1 nacht verbleven in augustus 2023

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid

Good location for airport

First impressions are not great. It is unclear where to park, and the land is fairly untidy. It is a very convenient location. The room is very clean but basic. The beds are very uncomfortable but good selection of pillows. No covers for duvets if needed. The main issue is noise. This is an old house with no soundproofing. Other guests behaved appallingly, shouting, running, slamming doors and ringing bells until nearly midnight and then started again at 4am. Between them and the bed this was a poor night's sleep.
1 nacht verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Vincent

1 nacht verbleven in juli 2023

8/10 – Goed

Amy

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Diego was very welcoming and helpful. He provided very clear directions and options for transportation and food ordering. He even booked our early morning shuttle for us when we were having trouble booking a taxi. Breakfast was laid out for our family and cookies and snacks provided.
1 nacht verbleven in juli 2023