Aqua Palace Hotel bevindt zich in Castello, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij de luchthaven. Basiliek van San Marco en Rialtobrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Calle de la Malvasia 5492, Castello, Venice, VE, 30122
In de buurt
San Marcoplein
3 min. wandelen - 0.3 km
Basiliek van San Marco
3 min. wandelen - 0.3 km
Grand Canal
3 min. wandelen - 0.3 km
Rialtobrug
3 min. wandelen - 0.3 km
Riva degli Schiavoni
5 min. wandelen - 0.4 km
Restaurants
Starhotels Splendid Venice
2 min. wandelen
La Piazza
2 min. wandelen
Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
3 min. wandelen
Bar Al Campanile
2 min. wandelen
Pasta Go Express
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aqua Palace Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van San Marcoplein
Aqua Palace Hotel ligt op loopafstand van Basiliek van San Marco en Rialtobrug en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), vervoer vanaf het treinstation en snelle uitcheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Aqua Palace Hotel hebben leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bidets
Lcd-televisies met kabelzenders
Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: GSTC. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 per persoon
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
4 etages
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Roken is niet toegelaten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Kluis
Recycling
Telefoon
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 per persoon
Toeslag voor extra bed: EUR 60.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1EVBHWRZ7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aqua Palace Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Aqua Palace Hotel?
Vandaag, 30 sep. 2026, kost een verblijf bij Aqua Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 319, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Aqua Palace Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Aqua Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Aqua Palace Hotel?
Dit hotel ligt in Castello, op 5 minuten wandelen van San Marcoplein, Grand Canal en Basiliek van San Marco. Ook Rialtobrug en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 24 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aqua Palace Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 653 van 824 beoordelingen
10 - Uitstekend
653
Gastenscore: 8 - Goed. 147 van 824 beoordelingen
8 - Goed
147
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 824 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 824 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 824 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Liliana
22 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel in a perfect location. Delicious breakfast with great attention to detail and personalized service. Perfect quick stay.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lilla
9 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location, quiet, wonderful service, great breakfast
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nabil
5 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful and professional staff
Highly recommended!
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chloe
14 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay for 2 nights. Staff were very prompt and friendly. Very clean and big size room.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
yeraldine
10 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location!
The staff was super helpful
Charming hotel
Everything was impecable
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Laura
11 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and lovely big room overlooking the canal.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kathy
23 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gracious and helpful staff. Lovely room. Lovely. Breakfast. Thank you for a wonderful stay. We would love to return.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elena
31 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buen servicio, el
Hotel tiene una decoración preciosa.
Solo los cuartos me gustarían un poco más actualizados. Pero muy buen hotel y buena ubicación
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Grigor
23 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Location. Nice and Clean Hotel. Friendly Stuff. Thanks for Experience!!!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Matheus
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muito bom o café da manhã
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aimee
16 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is breathtaking. It is a very convenient location next to the bridge with a beautiful canal view. Very quiet and convenient location.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Susanne
15 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very charming small hotel in the heart of Venice. Giancarlo at the front desk was incredibly helpful and friendly. The room was beautiful. It was a little difficult to find on foot but as a first time visitor to Venice once we figured out how to get around it was great 😃
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Brandon
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel in a perfect location. The room was perfect, and extremely comfortable.
The staff were all amazing people - extremely kind and helpful, and even handled our transfers for us. All we had to think about was where we wanted to go first after arrival!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rebecca
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location, friendly helpful staff, we had the junior suite which was perfect
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Charlotte
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout est parfait emplacement, personnel, petit déjeuner, propreté rien à dire vous pouvez y allez les yeux fermés
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Timitra
19 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The location, the staff and the accommodations were outstanding. We would stay here again.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shuang
17 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The table was not mopped however the staffs were very professional and smiling all the time.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Terryn
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, great breakfast, wonderful and helpful staff
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark A
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location. Great breaky. Helpful staff
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
John
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We always spend the hoidays traveling around Italy and always spend at least a few days at the Aqua Palace. Its one of our favorite hotels in one of our favorite cities!
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
TUNA
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was perfectly clean and nice hotel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
naomi
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
all around very solid. breakfast was an incredible highlight.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amit
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel in a good location with accommodating staff. Breakfast was excellent. They have their own pier onto which boat taxis can dock for easy access to the train station, etc
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
28 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Aqua Palace exceeded our expectations on every level for our 2 night stay. The location was fantastic, the room was large/clean and the staff was exceptional!
Lello in the bar was so friendly and looked after us very well. At the end of our day or before heading out to dinner his cocktails (and non-alcoholic cocktails for the kids) were great! He also gave us solid recommendations for dinner and events occurring in the evenings.
This really was a great stay in Venice.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adam
22 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was beautiful and located right on the canal, very easy short walk to San Marco. Everyone was so welcoming and friendly. Gianluca or Giacomo.( sorry) at the front desk was so helpful translating, finding what we needed and assisting with our train reservations, water taxi. Thank you so much we had a perfect stay!!