Alexander ligt in een winkelbuurt en aan het wandelpad langs de rivier in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Via Forte Marghera 193/c, Mestre, VE, 30173
In de buurt
Piazza Ferretto
7 min. rijden - 2.5 km
San Giuliano Park
17 min. wandelen - 1.5 km
M9 Mestre Museum
7 min. rijden - 2.5 km
Toniolo theater
7 min. rijden - 2.5 km
Forte Marghera
8 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Venezia Mestre - 3 min. rijden
Mestre Centro B1 - 19 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 17 min. rijden
Restaurants
McDonald's
17 min. wandelen
Rosticceria Cinese Chinatown
Fabbrica In Pedavena
6 min. wandelen
BEFeD Mestre
6 min. wandelen
Hostaria Vite Rossa
Over deze accommodatie
Alexander
Hotel met een chique stijl niet ver van Grand Canal
Alexander biedt onder andere een wasserij en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie, een bagageopslagruimte en een lift
Een 24-uurs receptie, een feestzaal en fietsenstalling
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 77 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Overdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 14 per persoon
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de rivierpromenade
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Feestruimte
Gebouwd in 1988
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Roken is niet toegelaten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Ledverlichting
Telefoon
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.10 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 20.00 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): EUR 20 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A16QPYUB2Q
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alexander?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Alexander?
Vandaag, 11 aug. 2026, kost een verblijf bij Alexander van één nacht voor twee volwassenen op 18 aug. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20.00 per nacht. Lang parkeren is beschikbaar voor EUR 20 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Alexander inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alexander uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Alexander?
Dit hotel ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 2 km afstand van Forte Marghera, San Giuliano Park en M9 Mestre Museum. Ook Toniolo theater en Piazza Ferretto liggen op 2 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alexander
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 197 van 471 beoordelingen
10 - Uitstekend
197
Gastenscore: 8 - Goed. 189 van 471 beoordelingen
8 - Goed
189
Gastenscore: 6 - Redelijk. 60 van 471 beoordelingen
6 - Redelijk
60
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 471 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 471 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sükrü
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie
Sükrü
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
SHUNSUKE
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食が美味しかったです。
SHUNSUKE
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Gaby
2 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Es war ok aber kein 4 Sterne. Erste Nacht hat die Klimaanlage nicht gut funktioniert. Am Folgetag haben wir ein anderes Zimmer bekommen und war gut.
Lage sehr praktisch, 2 min zu Bushaltestelle nach venedig
Gaby
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Annamia
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage (gut mit Bus und Straßenbahn zu erreichen), freundliches Personal
Annamia
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Louis
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre propre mais toute petite. La salle d’eau aussi.
Le petit déjeuner pas mal. Assez varié.
La localisation est bien, assez proche du tram pour Venise en 10 min.
Louis
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel
Nice hotel, very friendly and helpful staff
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
SOPHIE
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le petit déjeuner donne bcp de choix. La chambre pour 3 était grande et a été refaite récemment. Pas de bruit car nous étions au 4eme et dernier étage. Possibilité de se garer facilement devant l'établissement comme échangé avant notre séjour par mail avec le personnel. Gros plus proximité avec la station de tram T1 vers Venise
SOPHIE
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Roberto
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Las habitaciones perfectas y super cómodas.
Roberto
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Weon Kyeum
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very friendly, the hotel was very clean, and the breakfast was excellent.
Weon Kyeum
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with great workers.
Carlos
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gustavo
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Hotel!
Gustavo
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Aleksandra
8 jun 2025
Good location if you travel by car
Aleksandra
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Annamia
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geräumiges Zimmer, freundliches Personal. Beim Frühstück liegt der Schwerpunkt klar auf Süßem.
Annamia
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
KEAN
7 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice breakfast and friendly staff.
KEAN
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nina
8 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely clean hotel with great transport connections.
Nina
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
CYRIL
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel très accueillant et disponible.
CYRIL
6 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gianpiero
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una buona struttura per andare a Venezia , ottimo prezzo e vicino al tram che ti porta a Veneziq
Gianpiero
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
cemal
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
İki gece konakladık temiz ve ulaşım çok iyi
cemal
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Helene
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, close to the tram to get you into Venice.
Helene
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jose
3 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Hotel with a wonderful breakfast. Tram to Venice is a short walk in the ride takes 15 minutes
Jose
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Luz
24 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Thanks great service nice place
Luz
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jairo
21 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was really good
Jairo
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Andrea
11 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The hotel was ok. The breakfast was good and different options.
Andrea
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marilyn
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten