Geheel appartement
Al Campanile View & Terrace
Dit appartement met een wasmachine/droogkast ligt op wandelafstand van Dogenpaleis
Fotogalerie voor Al Campanile View & Terrace





Geheel appartement
3 slaapkamers Max. aantal: 5 201.7 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ca' Foscolo Residence
Ca' Foscolo Residence
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 778 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B42HPBG2R2
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Al Campanile View Terrace
Al Campanile & Terrace Venice
Al Campanile View & Terrace Venice
Al Campanile View & Terrace Apartment
Al Campanile View & Terrace Apartment Venice
Over deze buurt

Fondamenta dei Penini 2431, Venice, VE, 30122
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Al Campanile View & Terrace
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
38 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice
- Hotel Villa Stella
- Avani Rio Novo Venice Hotel (previously NH Venezia Rio Novo)
- Hotel Giorgione
- Leopold Hotel Oudenaarde
- Hotels in Montpellier
- VanderValkHotels-hotels in Vlissingen
- All’Angelo Art Hotel
- The Gritti Palace, a Luxury Collection Hotel, Venice
- Camping Fusina
- Hotel Jäger
- Hotels in Roeselare
- Combo Venezia
- Hilton Molino Stucky Venice
- Hotel Indigo Venice - Sant'Elena by IHG
- Hu Venezia Camping in Town
- Hotel Lago di Garda
Pakketten
Vakantiehuizen