Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Orsaria bevindt zich in Cannaregio, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus). San Giuliano Park en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Calle Priuli Dei Cavalletti 103, Cannaregio, Venice, VE, 30121
In de buurt
Piazzalle Roma
5 min. wandelen - 0.5 km
Grand Canal
5 min. wandelen - 0.5 km
Ghetto van Venetië
5 min. wandelen - 0.5 km
Rialtobrug
14 min. wandelen - 1.2 km
Haven van Venetië
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Venetië Santa Lucia - 3 min. wandelen
Station Venezia Tronchetto - 6 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 19 min. rijden
Restaurants
Ai Scalzi
1 min. wandelen
Bistrot S. Lucia
4 min. wandelen
La Lista bistro
3 min. wandelen
Burger King
2 min. wandelen
Gino's Pizzeria
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Orsaria
Hotel vlak bij Piazzalle Roma
Niet ver van Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) ligt Hotel Orsaria, waar je geniet van een koffiebar/café, een bar en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Orsaria hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 18.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 18.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Locanda di
Locanda di Orsaria
Locanda di Orsaria Hotel
Locanda di Orsaria Hotel Venice
Locanda di Orsaria Venice
Locanda Orsaria
Orsaria
La Locanda Di Orsaria Hotel Venice
Locanda di Orsaria Hotel Venice
Locanda di Orsaria Hotel
Locanda di Orsaria Venice
Locanda di Orsaria
Hotel A La Locanda di Orsaria Venice
Venice A La Locanda di Orsaria Hotel
Hotel A La Locanda di Orsaria
A La Locanda di Orsaria Venice
Locanda Di Orsaria Venice
A La Locanda di Orsaria Hotel
A La Locanda di Orsaria Venice
A La Locanda di Orsaria Hotel Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Orsaria?
Ja, bij Hotel Orsaria zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Orsaria?
Vandaag, 4 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Orsaria van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 275, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Orsaria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Orsaria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Orsaria?
Dit hotel ligt in Cannaregio, op 10 minuten wandelen van Scalzibrug, Piazzalle Roma en Grand Canal. Ook Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) liggen op 2 km afstand. Station Venetië Santa Lucia en Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Orsaria
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 525 van 1004 beoordelingen
10 - Uitstekend
525
Gastenscore: 8 - Goed. 344 van 1004 beoordelingen
8 - Goed
344
Gastenscore: 6 - Redelijk. 91 van 1004 beoordelingen
6 - Redelijk
91
Gastenscore: 4 - Matig. 22 van 1004 beoordelingen
4 - Matig
22
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 1004 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Shivani
Reisde met familie
2 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome
Shivani
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Anita
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very well located, with plenty of amenities nearby. The area is lively yet feels safe, making it ideal for solo travelers. The rooms and bathrooms are clean and well maintained. The staff are friendly and welcoming, and the breakfast is excellent.
Anita
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location of this prooerty is wonderful. Close to the train station so no need to drag your luggage trough the town. Clean and quiet. Delishious breakfast. Friendly and proffesional staff. I recommend this hotel.
John
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Balaji
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Balaji
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Monica
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Está ubicado a 5 min de la estación de trenes por lo que no tienes que tomar taxi para tu hotel o arrastrar maletas por Venecia. Muy bonito y cómodo.
Monica
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Logan
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Greta location , awesome staff, nice rooms! Def a great spot
Logan
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
TAKUMI
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación
Maria Fernanda
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gianluigi
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A due passi dalla stazione FS e imbarcadero, comodissimo. Camera e bagno ok. Colazione, sia dolce che salata, varia e ottima. Personale gentilissimo.
Gianluigi
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Grace
Reisde met familie
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I came in late at night and needed a something close by and safe. Staff greeted me and made sure the check in process efficiently. Would recommend!
Grace
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
MIKA
26 mrt 2026
MIKA
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Jean
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient to train station and staff was very kind and accommodating. We were able to get a boxed breakfast early as we had an early train.
Jean
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rosamel
Reisde met familie
25 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación y el baño de buen tamaño con personal amable y muy bien ubicado cerca a la estación del tren de Venecia Santa Lucía
Rosamel
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Kevin
22 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff friendly and helpful. Good breakfast selection. Room was clean and comfortable, but would have been tight with two people. Shower was very small, but fine forva short stay. The hotel is ideally placed for the train and bus station
Kevin
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Anthony
Reisde met partner
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was great, the gentleman at check in was amazing and courteous as well despite being new. Breakfast was great as well.
Anthony
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Claudio
Reisde met familie
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza bella e pulita, con servizi da Hotel 4stelle superior (tv schermo grande, set da bagno completo, ciabattine monouso, cassaforte e frigobar). Encomio particolare al personale di reception, davvero cortesissimo e disponibilissimo (concesso Check-in anticipato e custodia bagagli senza sovrapprezzo). Ottima posizione vicino alla stazione, con i maggiori punti di interesse comunque raggiungibili a piedi.
Claudio
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
John
Reisde met familie
20 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and in great location, super close to train station. Downside was there was no elevator to our 1st floor room, we had heavy luggage, lucky we were not on the 2nd floor.
John
2 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
MAURO
Reisde met familie
11 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto bom, porém o hotel não tem elevadores para subir malas. Além do banheiro ser demasiadamente pequeno
MAURO
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Lisa
Reisde met familie
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel was better than I expected. The room was lovely and pretty quiet.
No lift so you do have to carry your luggage up the stairs which was not a surprise.
Really close to the train station which made it easy for our really early morning train departure.
The staff were not that friendly which was abit disappointing. But overall hotel totally adequate. We loved our time in Venice, such a beautiful city!
Lisa
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Michelle
Reisde met partner
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
la habitación limpia, y cómoda. El personal muy educado y servicia.
La ubicación es muy cerca al terminal.
Michelle
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
KAZUHO
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
客室は写真とちょっと違いましたが、朝食は美味しかったです。
KAZUHO
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Isaac Jaber
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excelente custo/beneficio, equipe atenciosa, localização estratégica e quarto confortavel
Isaac Jaber
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Marcelo
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Limpo e ótimos funcionários
Marcelo
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Vetra
19 dec 2025
Positief: Netheid
Awesome except for no elevator.
Vetra
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Kimberly A
Reisde met partner
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and located in a convenient location. There was limited staff, and the bed was uncomfortable.