Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een buitenzwembad, een wasserij en een spelletjesruimte. Je vindt er ook een tuin. Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 99 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Unitgrootte: 200 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
TYPICAL MOUNTAIN HOUSE IN PICOS DE EUROPA (POTES) WITH PRIVATE GARDEN
TYPICAL MOUNTAIN HOUSE IN PICOS DE EUROPA (POTES) WITH PRIVATE GARDEN
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 99 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie G1099997, ESFCNT00003900900078240600000000000000000000000000007
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
686828
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Val de San Vicente. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castillo del Rey en Parroquia Nuestra Señora De Los Ángeles. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Santa Marina Golf en Ruta los Oficios de la Vida. Bekijk onze reisgids voor Val de San Vicente
Beschikt Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 99 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria?
Dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Strand van La Mina, Playa de Berellín en Golf van Biskaje. Ook Playa de Fuentes en Playa del Sable liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Cala Berellín: Un Refugio de Ensueño al Lado de uno de los Tesoros de Cantabria