Dingen om te doen in Usa
Usa, gelegen in de prefectuur Oita, is perfect voor outdoor- en familieavonturen en biedt een verscheidenheid aan activiteiten. Bezoekers kunnen winkelen in lokale centra en winkelcentra, en een spannende dag beleven in het pretpark. Voor wie op zoek is naar een beetje natuur, biedt Usa schilderachtige wandelpaden, wat een uitstekende gelegenheid is om de prachtige omgeving te verkennen.
Winkelen
In Usa kun je winkelen op de lokale markten voor unieke souvenirs. Als je zin hebt in een ritje, bezoek dan de nabijgelegen Aeon Mall in Oita City voor een verscheidenheid aan winkels, waaronder mode en elektronica, evenals heerlijke eetgelegenheden.
Recreatie
In Usa, prefectuur Oita, kunt u genieten van de serene sfeer van de Kinosaki Onsen, waar u kunt baden in traditionele warmwaterbronnen omringd door schilderachtige landschappen. Ervaar verjonging in de Usa Jingu Shrine, die rustige tuinen biedt, perfect voor meditatie en reflectie.
Avontuur
Verken het Usa Marine Park voor spannend snorkelen tussen levendig zeeleven en ontspannende strandpicknicks. Wandel naar de schilderachtige Usa Shrine, waar je kunt genieten van weelderige omgevingen en culturele inzichten, of probeer traditioneel vissen in de rustige wateren.
Nachtleven
Ervaar het bruisende nachtleven in Usa met een bezoek aan de levendige Izakaya-restaurants, waar u kunt genieten van heerlijke Japanse gerechten en lokale sake. Voor een meer ontspannen avond bieden de charmante cafés langs de waterkant een serene sfeer om tot rust te komen en te genieten van het pittoreske uitzicht.
*Afstanden worden in een rechte lijn gemeten; de werkelijke rijafstanden kunnen variëren afhankelijk van de route.