Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Liang Ubud by Villa Finder
Deze villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook gratis ontbijt en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een kluis. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een haardroger. In deze villa in Ubud is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een rijstkoker.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: IDR 150.000 per dag
Kinderstoel
Kitchenette
Blender
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Rijstkoker
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Elektrische adapters
Kluisje
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan IDR 150000 per dag.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van IDR 7000000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 600000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 7 personen)
Toeslag voor babybed: IDR 150000 per dag
Toeslag voor hoge kinderstoel: IDR 150000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 9120400722794
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Liang Ubud
Liang Ubud By Finder Ubud
Villa Liang Ubud by Villa Finder Ubud
Villa Liang Ubud by Villa Finder Villa
Villa Liang Ubud by Villa Finder Villa Ubud
Over deze buurt
deze villa ligt in Kutuh Kaja, een wijk in Ubud. Aloha Ubud Swing en Rijstvelden van Tegalalang zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en John Hardy Ubud Design Studio and Workshop. Marine- en Safaripark van Bali en Spiritueel Centrum Sinar Suci zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Jalan Tirta Tawar No. 62, Petulu, 1, Ubud, Bali, 80571
In de buurt
Paleis van Ubud
16 min. wandelen - 1.4 km
Markt voor Traditionele Kunst van Ubud
17 min. wandelen - 1.5 km
Saraswati-tempel
19 min. wandelen - 1.6 km
Campuhan Ridge Walk
4 min. rijden - 3.0 km
Apenbos van Ubud
4 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 82 min. rijden
Restaurants
Andong Teras
3 min. rijden
Livingstone
2 min. rijden
Gangga Coffee And Gallery
2 min. rijden
Ashita
3 min. rijden
Bella Tacos
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Liang Ubud by Villa Finder over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Liang Ubud by Villa Finder?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Liang Ubud by Villa Finder inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Liang Ubud by Villa Finder uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Liang Ubud by Villa Finder een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 600000 per voertuig.
Waar staat Villa Liang Ubud by Villa Finder?
Deze villa ligt in Kutuh Kaja, op 2 km afstand van Spiritueel Centrum Sinar Suci, Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud. Apenbos van Ubud ligt op 3,5 km.
Beoordelingen over Villa Liang Ubud by Villa Finder