Hotel Global View Tsuchiura ligt in Tsuchiura. Bezoek Voormalige Tsuchiura JS Honkan en Vredes- en Herdenkingsmuseum Yokaren, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Aeon Mall van Tsuchiura en Winkelcentrum Aeon in Tsukuba. Expositie Centrum van Tsukuba en TSUKUBA-wetenschapsplein zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tsuchiura
Hotel Global View Tsuchiura biedt onder andere een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een feestzaal en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, een automaat en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 100 kamers hebben faciliteiten zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Schoonmaakservice, adapters/opladers en telefoons
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.00 uur: JPY 500 voor volwassenen en JPY 500 voor kinderen
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van JPY 3.000
Een restaurant
Dingen om te doen
Kookcursussen
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Pantoffels
Meer
Elektrische adapters
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 500 voor volwassenen en JPY 500 voor kinderen
Diner: JPY 3000
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Global View Tsuchiura?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Global View Tsuchiura inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Global View Tsuchiura uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Global View Tsuchiura?
Dit hotel in Tsuchiura ligt op 2 km afstand van Suigo-Tsukuba Quasi-Nationaal Park, Daitoku en Togakuji. Ook Stedelijk Museum van Tsuchiura en Kasumigaura-park liggen op 3 km afstand. Station Tsuchiura ligt op maar 5 minuten wandelen.