Holiday Apartment '2' with Private Garden and Wi-Fi
Appartement nr. 2 in Trier biedt luxe op 36 m² en is geschikt voor maximaal 2 gasten. Er is een slaapkamer, een woonkamer, een badkamer en een infraroodsauna. Het appartement is binnen drempelloos toegankelijk. In de privé, volledig uitgeruste keuken kunnen jullie naar wens maaltijden bereiden. Wifi geschikt voor videoconferenties, een televisie, een ventilator, een vaatwasser en een koffiemachine met pads zijn aanwezig. Er is ook een werkplek beschikbaar. De bezienswaardigheden van het stadscentrum zijn in ongeveer vijf minuten te voet bereikbaar.
In de buurt van het appartement in Trier staat jullie een gemeenschappelijke fitnessruimte ter beschikking. Er is ook een oplaadpunt voor elektrische voertuigen, dat tegen een extra vergoeding gebruikt kan worden. Openbaar vervoer bevindt zich op korte afstand, zodat jullie de omgeving gemakkelijk kunnen verkennen. Het stadscentrum en de bezienswaardigheden zijn in ongeveer vijf minuten te voet bereikbaar. Evenementen zijn op het terrein niet toegestaan.
dit appartement ligt in Altstadt Trier, een wijk in Trier. Gut Avelsbach en Hofgut Falkenstein zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Mutterhauskirche St. Josef en Spee Grafkelder bezoeken. St. Johann en Greifvogelpark zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Trier
Trier (ZQF-Centraal station Trier) - 15 min. wandelen
Internationale luchthaven Findel (LUX) - 37 min. rijden
Restaurants
Brasserie ZUR SIM
7 min. wandelen
Frittenwelt
6 min. wandelen
HANS IM GLÜCK - TRIER Porta Nigra
6 min. wandelen
McDonald's
6 min. wandelen
Asia Linh Linh
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment '2' with Private Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment '2' with Private Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment '2' with Private Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment '2' with Private Garden and Wi-Fi?
Dit appartement ligt in Altstadt Trier, op 5 minuten wandelen van Stadsmuur, Hochschule Trier en Sint-Paulus. Ook Sint-Martinusabdij en Broeders Ziekenhuis Trier liggen op 5 minuten wandelen. Trier (ZQF-Centraal station Trier) ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Trier-Trier is het 15 minuten wandelen.