La Vista Tokyo Bay in Koto bevindt zich bij een trein-/metrostation. Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Baai van Tokio. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo DisneySea®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
6-4- Toyosu, Tokyo, Tokyo, 135-0061
In de buurt
teamLab Planets TOKYO
7 min. wandelen - 0.7 km
Markt van Toyosu
8 min. wandelen - 0.7 km
Tokyo Garden Theater
17 min. wandelen - 1.5 km
Congrescentrum Tokyo Big Sight
8 min. rijden - 2.7 km
Toyosu Senkyaku Banrai
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Treinstation Kokusai-tenjijo - 2 min. rijden
Station Shijo-mae - 4 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 29 min. rijden
Restaurants
grow nest
4 min. wandelen
汐待茶寮
4 min. wandelen
Sachi
1 min. wandelen
大和寿司
6 min. wandelen
季の庭 ラビスタ東京ベイ豊洲店
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Vista Tokyo Bay
Hotel met een chique stijl niet ver van Baai van Tokio
La Vista Tokyo Bay bevindt zich dicht bij teamLab Planets TOKYO en Congrescentrum Tokyo Big Sight en biedt een koffiebar/café, een wasserij en een bar. Trakteer jezelf op aromatherapie of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met Franse gerechten, RESTAURANT SACHI, serveert ontbijt en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle incheckservice, een lift en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 555 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (JPY 3.000 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.30 uur: JPY 3.800 voor volwassenen en JPY 3.800 voor kinderen
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van JPY 11.000; reservatie vereist
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
BARREL Ⅲ
CAFE OASIS
RESTAURANT SACHI
Dingen om te doen
Overdekte warmwaterbron
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Spa
Aromatherapie
Overdekte warmwaterbron
Warmwaterbron geopend van 15.00 uur tot 10.00 uur
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Meer
1 gebouw
14 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Gebouwd in 2022
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Entertainment
Lcd-tv van 30 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Persoonlijke wegwerpartikelen zijn verkrijgbaar in de lobby.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 3800 voor volwassenen en JPY 3800 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): JPY 3000 per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Diner: JPY 11000
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 10.00 uur.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Vista Tokyo Bay?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Vista Tokyo Bay?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij La Vista Tokyo Bay van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 162, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 3000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij La Vista Tokyo Bay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij La Vista Tokyo Bay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat La Vista Tokyo Bay?
Dit hotel ligt in Koto, op 10 minuten wandelen van Baai van Tokio en teamLab Planets TOKYO. Ook Congrescentrum Tokyo Big Sight en Keizerlijk paleis van Tokyo liggen op 10 km afstand. Station Shijo-mae ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Shin-toyosu is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Vista Tokyo Bay
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 299 van 437 beoordelingen
10 - Uitstekend
299
Gastenscore: 8 - Goed. 93 van 437 beoordelingen
8 - Goed
93
Gastenscore: 6 - Redelijk. 26 van 437 beoordelingen
6 - Redelijk
26
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 437 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 437 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Terri
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, beautiful views. Plentiful breakfast. Dinner fresh and delicious. Visit the onsen after a busy day exploring the beautiful city.
Terri
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eddy
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful and cozy! Very clean and friendly staff.
Eddy
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
youske
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客室が綺麗で清潔で夜景の眺望が良く満足しました
youske
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
ケイコ
4 mrt 2026
お部屋からもお風呂からもとても夜景が綺麗でした
ケイコ
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
SHIGENORI
13 mrt 2026
Positief: Netheid
非常に良い
SHIGENORI
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wai Fun
3 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great stay! Food couldn’t be better, high quality and lots of variety. Hot spring great and clean.
Wai Fun
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis Esteban
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel! Great view!
Luis Esteban
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
美智子
25 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very nice botel! Clean and the location is good.
Offer free Ramen at night and with Hot spring. The breakfast is perfect!
Will stay again next time.
SZE MAN
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
AYAKO
13 jan 2026
室内の清掃はとても行き届いていました。
温泉も
AYAKO
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yuko
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the river view from our room. The breakfast was delicious. Nice access to the train station.
Yuko
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hiromi
21 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Over all, it was a great stay.
Hiromi
8 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Coral
3 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spotless, Clean, accommodating, great staff, great amenities, quiet and great mazing views! best hotel to end our trip at:)
Coral
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SEONYEONG
14 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
좋았어요
SEONYEONG
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Taguchi
20 jan 2026
Good
Taguchi
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KENICHIRO
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
非日常を味わえるホテル
ロケーションもよく部屋からの景色も最高でした
KENICHIRO
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Masako
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
大浴場や館内バー、近くに豊洲市場や千客万来があるので食も楽しめて最高です
Masako
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
サナエ
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
また泊まりたい!!最高でした!!
サナエ
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BARRE
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre confortable abec tres belle vue. Service impecable. Petit dejeuner tres copieux avec choix tres varié. Personnel souriant et serviable
BARRE
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yuya
24 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed during stay
Yuya
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Siu Hang
25 jan 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Doesn’t seem to be a 4-star hotel as advertised.
Siu Hang
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location
David
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Haruyoshi
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
全てに満足
立地及び設備並びに対応全てに満足でした。
Haruyoshi
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Germain
15 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had 3 nights stopover on the way to Taiwan from NJ, I knew I wanted for stay near Toyosu so I picked this hotel based on the location. I’m so glad I did! Loved our stay at La Vista — perfect location, clean rooms, and the upside: the onsen and the breakfast! Free flow Ikura — nothing beats that!!!
Germain
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ゆきこ
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten